iPhone 11 mantıklı mı?

iPhone 11 kullanacağına not 8 Pro falan al daha iyi ekranı. iPhone 12 Pro - 13 giriş seviyesi bence şu an Apple'da.

iPhone 11 kullanacağına not 8 Pro falan al daha iyi ekranı. iPhone 12 Pro - 13 giriş seviyesi bence şu an Apple'da.

Hadi en düşük AMOLED ekranlı bir telefon söylesen haklı bulurumda ikisi de IPS panel fakat 11'in panel kalitesi daha iyi.
Apple'ın en giriş seviyesi olarak iPhone X'dir. 12 Pro'ya da giriş seviyesi demezsin.
iPhone 13 ise 13 serisine göre giriş seviyesi telefonlardan.

Yok utanmam. Şu an 12 Pro 60 Hz ekranı ile eski bir teknoloji. Şu an giriş seviye iPhone modelleri arasında. 11 tamamen eskimiş ve para verilmemesi gereken bir model. İlk telefon olacaksa belki 12 Pro alınabilir. O da çocuğunuza falan. Telefon bu savunulacak bir şeyi yok detaylar ortada. 60 Hz ekranı olan herhangi bir telefon bu saatten sonra alınmaz. Alan enayidir. Eski teknoloji artık. 30 Hz gibi düşünün.

FPS oyun oynamak için alınacaksa zaten 60 Hz almak saçmalıktan ibaret. Fakat normal kullanıcı için pek sorun yaratmaz.

2. elden iPhone 13 bulabilirseniz öneririm fakat geneli yurt dışı ürünler.

Hocam su şekilde anlatayım, bir hafta öncesine kadar IPhone 11 kullanıyordum cihazımda bir sorun vardı hakem heyetinden değişim kararı çıktı cihazım değiştirildi ve bende sıfır olan değişim cihazıyla (yüzyılın en gereksiz yükseltmesi sayılabilir ben pro modeli istiyordum) ikinci el bir 11 Pro’yu takas ettim (11’im 128GB idi bu cihaz 256). OLED panel farkı var IPhone 11 sıfırda çok gereksiz bir cihaz fiyatı çok yüksek, size önerim IPhone 11’i atlamanız olur (piyasasından kaynaklı, 11’in ikinci eli yerine 2k daha koyup pro’sunu alırsınız veya kamera dışında çokta farkı olmayan Xs’i 11’in daha altına bulabilir keza 11’le aynı fiyatlara 12 mini bulursunuz. IPhone 11 kesinlikle kötü değil ancak piyasasından kaynaklı pas geçilmesini öneririm).
Bir sorunuz olursa cihazla alakalı cevaplayabilirim.

Hocam o zaman 11 direkt eliyorum 11 Pro’dan itibaren bakmaya başlayacağım. 1-2 tane iPhone 12 mini bulabildim fiyatları ortalama temizliği de göz önünde bulundurulduğunda 19-21 arası değişiyor. Aslında küçük ekran daha çok bana hitap ediyor ancak aynı fiyata normal 12 de var o yüzden sanırım 20k gibi bir fiyata 12 alacağım ama uyguna 11 Pro bulursam kesinlikle tercihim ondan yana olacak.

Hocam o zaman 11 direkt eliyorum 11 Pro’dan itibaren bakmaya başlayacağım. 1-2 tane iPhone 12 mini bulabildim fiyatları ortalama temizliği de göz önünde bulundurulduğunda 19-21 arası değişiyor. Aslında küçük ekran daha çok bana hitap ediyor ancak aynı fiyata normal 12 de var o yüzden sanırım 20k gibi bir fiyata 12 alacağım ama uyguna 11 Pro bulursam kesinlikle tercihim ondan yana olacak.
Aynen hocam böyle bir tercih IPhone 11’den çok daha memnun bırakacaktır.

%89 bataryaya sahip 12 mini sizce bana pil konusunda çok sorun çıkarır mı ? yani en azından şuan ki iPhone 8 %76 lık batarya gibi olmaz herhalde ?

%89 bataryaya sahip 12 mini sizce bana pil konusunda çok sorun çıkarır mı ? yani en azından şuan ki iPhone 8 %76 lık batarya gibi olmaz herhalde ?
iPhone 8’den çok daha iyi olacaktır ancak sıkıntı çıkartır daha doğrusu genel olarak Apple’ın son cihazları dışında hepsi sorun çıkartır (ama IPhone 8’den kat kat iyi olur hiç olmadı karanlık modda OLED panelin avantajından yararlanırsınız).

Ne zırvalıyorsun? iPhone 11'de Redmi Note 8 Pro'da IPS ekran kullanıyor. Donanım farkını saymıyorum bile. 12 PRO-13 seviyesi demenden sonra yazacak bir şey bulamıyorum :D

Telefonda oyun oynamadığın sürece 60Hz üzeri kullanmanın hiçbir mantığı yok. Telefonda e-spor oyunları oynamıyorsun zaten.

Aynı güruh 30 Hz ekranlara da insan gözü 30 Hz üstünü algılayamıyor diyordu 🤣

iOS akıcılığıyla Android akıcılığını aynı tutmak yanlış.

Şu an S23 ve 14 Pro mevcut kendime ait. Akıcılıkta ikisi de neredeyse aynı. Telefon marka sempatizanlığını bırakın ne olur siz üretmiyorsunuz elinizde hissesi yok Allah aşkına sakin olun. S23 de 0 takılma oluyor iPhone 14Pro da da aynı şekilde.
Üst seviye olmadıkca Android tabii ki kasar en adi işlemciler kullanılıyor sizde gidip onlardan alıp daha sonra Apple bionic işlemcili iPhone alınca telefona tapıyorsunuz. Düzgün Android kullanmamışsınız kardeşim.

Şu an S23 ve 14 Pro mevcut kendime ait. Akıcılıkta ikisi de neredeyse aynı. Telefon marka sempatizanlığını bırakın ne olur siz üretmiyorsunuz elinizde hissesi yok Allah aşkına sakin olun. S23 de 0 takılma oluyor iPhone 14Pro da da aynı şekilde.
Üst seviye olmadıkca Android tabii ki kasar en adi işlemciler kullanılıyor sizde gidip onlardan alıp daha sonra Apple bionic işlemcili iPhone alınca telefona tapıyorsunuz. Düzgün Android kullanmamışsınız kardeşim.
iOS animasyonlarından bahsediyor. Hiçbir şeyden anlamayıp konuşmak bu olsa gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı