iPhone 11 orijinal batarya değişimi nereden yapılabilir?

reinaxe

Centipat
Katılım
4 Nisan 2023
Mesajlar
95
Çözümler
1
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Apple yetkili servisinde fiyatlar nedir iPhone 11 için orijinal bataryasını değiştirmek istiyorum İstanbul Anadolu yakasında var mı bayii?
 
Apple yetkili servisinde fiyatlar nedir iPhone 11 için orijinal bataryasını değiştirmek istiyorum İstanbul Anadolu yakasında var mı bayii?
Apple orjinal ürünlerini kendi servisi dışarısına çıkartmaz. Ya kendi servisine göndereceksin ya da iyi bir teknik serviste kaliteli bir batarya ile değiştireceksin. Deji veya Real Power tavsiyemdir.
Pil yüzdesini görmek istiyorsan aktarım yapılmasını özellikle iste. Fiyat artacaktır bilgin olsun.
 
Apple orijinal ürünlerini kendi servisi dışarısına çıkartmaz. Ya kendi servisine göndereceksin ya da iyi bir teknik serviste kaliteli bir batarya ile değiştireceksin. Deji veya real Power tavsiyemdir.

Çıkma parça kullanıyorlar. Orijinal temin edilebiliyor yani 3. parti servislerde de.
 
Kaliteli yerler sıfır parça kullanıyorlar neyin durumunu kestiremeyeceksin?
İphone 11 dediğin cihaz 5 yaşında bir cihaz. herhangi bir serviste hala çıkma 0 parçasının kaldığını zannetmiyorum. Ya servise gönder direkt orjinalle değiştirsinler kafan rahat etsin ya da yükseltilmiş kaliteli bir bataryayla değişim yaptır. 11 için de orjinal batarya değişimi pek mantıklı değil hele ki batarya sorunu var olan bir cihazda...
 

Geri
Yukarı