iPhone 11 pil değerleri nasıl?

Kendisi güncelleyebilir, çünkü genelde geceleri güncellerken sabah pil azalmış oluyor.
Eğer IOS'un otomatik güncellemesinden bahsediyorsanız hiç güncellemesin ben telefonnu aldığımdan beri güncellemedim.
Burada anlattım telefonunuz izleniyor veya bilgileriniz çalınmış olabilir.

iPhone 11 aldıktan 1 sene bile olmadan %99 pil sağlığına düşebiliyor fakat iPhone 6 aldıktan 2-3 sonra anca düşüyor.

İsterse aldığınız telefon dünyanın en iyi telefonu olsun ve en iyi şekilde bakın o pil sağlığı her türlü birkaç ayda bir düşer. Örneğin iPhone SE 2020 kullanıyorum ve telefonu ağırlıklı olarak bilgisayardan yavaş şarj ediyorum bu da 2-3 watt a tekabül ediyor. Pili genelde 20 altına hiç düşürmem maksimum olarak 90 işim varsa 100'e tamamlarım. Pil sağlığım 1 yıl sonra 95.

Burada anlattım telefonunuz izleniyor veya bilgileriniz çalınmış olabilir.
Şu iOS 15 çıkmasa güncellerdim de geçmek istemiyorum bildirimleri aşırı kötü gözüküyor.

İsterse aldığınız telefon dünyanın en iyi telefonu olsun ve en iyi şekilde bakın o pil sağlığı her türlü birkaç ayda bir düşer. Örneğin iPhone SE 2020 kullanıyorum ve telefonu ağırlıklı olarak bilgisayardan yavaş şarj ediyorum bu da 2-3 watt a tekabül ediyor. Pili genelde 20 altına hiç düşürmem maksimum olarak 90 işim varsa 100'e tamamlarım. Pil sağlığım 1 yıl sonra 95.
iPhone 6 kullanıyordum ben 2-3 sene sonra anca düşmüştü sağlığı.
iPhone 11'in pilinde kronik sorun var.

3 dakikada telefonda ne yaparken 1% düştü o önemli ama pil sağlığı 97 yani herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Cihaz kaç aylık?
Parlaklık sondaydı ekran resimleri alırken düştü hocam

3 dakikada telefonda ne yaparken 1% düştü o önemli ama pil sağlığı 97 yani herhangi bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Cihaz kaç aylık?

7-8 aylık bir cihaz

3 dk'da %1 düşmesi eğer işlemci gücü gerektiren bir işse normal.
Bir de pil tasarruf modunu devamlı açık kullanmayın.
Hocam pil sağlığı değerleri normal mi yani 57 şuan şarjım 2:30 saattir kullanıyorum

Geri
Yukarı