iPhone 11 pil

batuhanasln2000

Hectopat
Merhabalar. Cihazım 3 aylık Morhipo'dan aldığım Apple hızlı şarj adaptörünü kullanıyordum fakat bir sabah baktığımda pil sağlığımda servis yazıyordu ve her gün 1 pil düşüyor. Şu an 94. Apple servisi arıyorum ücret istenilebilir diyor. Benim burada ne hatam var? Benden para istiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tamamen şans bence bende de sizin kadar olmasa çok ani bir düşüş oldu önemli olan burada ne kadar ekran süresi ve ekran kapalı iken sarjın ne kadar tüketildiğidir.

Selam. İphone 11 128 gb kullanıcısıyım 6 ay oldu çok sık sarja takmadım zaten bataryası büyük beni 1 gün çıkardı hep şuan %99 oda yeni olmuş geçen hafta böyle birşey yoktu.

Tavsiyem sizlere oyun oynarken, video izlerken vs. aynı anda prize takmayın ayrıca %20 altına düşmesine yakın takmanız ben hep telefonlarımı bu şekilde kullandım hiç pişman olmadım.

Merhabalar. Cihazım 3 aylık Morhipo'dan aldığım Apple hızlı şarj adaptörünü kullanıyordum fakat bir sabah baktığımda pil sağlığımda servis yazıyordu ve her gün 1 pil düşüyor. Şu an 94. Apple servisi arıyorum ücret istenilebilir diyor. Benim burada ne hatam var? Benden para istiyorlar.
Telefona ciddi zarar vermediyseniz (düşürme, şarj girişine çubuk sokmak, yüksek ısıya maruz bırakmak vb.) sizden para almazlar. Çünkü siz zarar vermediyseniz telefonun hatasıdır ve bu garanti kapsamına girer. Para istenebilir denmesi sizin zarar vermiş olma ihtimalinize karşı söylenen bir şey. Siz zarar verdiyseniz (telefonun vaat ettiği sağlamlığını aşacak bir zarar) garanti kapsamında olmaz çünkü.

Geri
Yukarı