iPhone 11 pil sağlığı 100 olmasına rağmen servis uyarısı

Hocam size hem güncelleme alacak hemde fena olmayan poco veya redmi note 12 pro 5g öneririm (4.5g alma)
Hocam yıllardır Xiaomi kullanıyorum fakat zaman içerisinde gerek kamerası gerek kendi kendine sistemsel sorunları beni çok rahatsız etmeye başladı ona hiç yanaşmak istemiyorum.

O cihazla uğraşmanı önermem, paranla rezil olma.
Bir kere kazık atan yine kazık atar.

Yazılım desteği mevzusunu kafana takma, cihazın donanımı güçlü ve yazılım stabil ise uygulama geliştiricileri tarafından destek almaya devam eder.
Haklısınız hocam yarın gidip konuşacağım.

Hocam yıllardır Xiaomi kullanıyorum fakat zaman içerisinde gerek kamerası gerek kendi kendine sistemsel sorunları beni çok rahatsız etmeye başladı ona hiç yanaşmak istemiyorum.
Hocam ben redmi note 8 3 yıl kullandım note serisinin işlemcisi bazen yetersiz kalıyor yada eskidiği zaman güncellemeyle yavaşlatıyorlar ona dikkat ederek kullandım ve herhangi bır sıkıntı yaşamadım ama elbette sizin tercihiniz iphone'u cebi dolu olmayan hiç bir öğrenciye tavsiye etmem

Hocam ben redmi note 8 3 yıl kullandım note serisinin işlemcisi bazen yetersiz kalıyor yada eskidiği zaman güncellemeyle yavaşlatıyorlar ona dikkat ederek kullandım ve herhangi bır sıkıntı yaşamadım ama elbette sizin tercihiniz iphone'u cebi dolu olmayan hiç bir öğrenciye tavsiye etmem
Anladım hocam bakacam artık hepinize çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı