iPhone 11 pil sağlığı çok hızlı düşüyor

7 Plus kullanıcısıyım, 2 yıl oldu olacak az kaldı 5 ay sonra garantiside bitiyor %85'te şarjı ve kabloya bağlı yaşamak gerçekten can sıkıyor XR'a geçmeyi planlıyordum ama bilemedim. Bir tık daha fiyat düşük olsa güzel olacak 6.150 vermek çok geliyor. 7 plus'ımı taş çatlasa 3200'e falan satabilirim temiz şuan garantisi devam etmekte ve orjinal kulaklık ve şarj aleti jelatininden bile çıkartılmadı. 2018 sonu çıkmış cihaz tereddütte kaldım SE 2020 düşünüyordum ama şarjı onunda çabuk bitiyor bide artık eski görseli olan cihaza 5.500 vermenin anlamı yok. Var mıdır öneriniz. XR iyi midir yada ?

7 Plus kullanıcısıyım, 2 yıl oldu olacak az kaldı 5 ay sonra garantiside bitiyor %85'te şarjı ve kabloya bağlı yaşamak gerçekten can sıkıyor XR'a geçmeyi planlıyordum ama bilemedim. Bir tık daha fiyat düşük olsa güzel olacak 6.150 vermek çok geliyor. 7 Plus'ımı taş çatlasa 3200'e falan satabilirim temiz şu an garantisi devam etmekte ve orijinal kulaklık ve şarj aleti jelatininden bile çıkartılmadı. 2018 sonu çıkmış cihaz tereddütte kaldım SE 2020 düşünüyordum ama şarjı onunda çabuk bitiyor bir de artık eski görseli olan cihaza 5.500 vermenin anlamı yok. Var mıdır öneriniz. XR iyi midir ya da?

Hocam zamanında bende XR alacaktım fakat 11 ile arasında fazla fark yoktu 11 aldım iyi ki de almışım en azından 1 sene yeni cihaz.

7 Plus kullanıcısıyım, 2 yıl oldu olacak az kaldı 5 ay sonra garantiside bitiyor %85'te şarjı ve kabloya bağlı yaşamak gerçekten can sıkıyor XR'a geçmeyi planlıyordum ama bilemedim. Bir tık daha fiyat düşük olsa güzel olacak 6.150 vermek çok geliyor. 7 plus'ımı taş çatlasa 3200'e falan satabilirim temiz şuan garantisi devam etmekte ve orjinal kulaklık ve şarj aleti jelatininden bile çıkartılmadı. 2018 sonu çıkmış cihaz tereddütte kaldım SE 2020 düşünüyordum ama şarjı onunda çabuk bitiyor bide artık eski görseli olan cihaza 5.500 vermenin anlamı yok. Var mıdır öneriniz. XR iyi midir yada ?

XR güzel cihaz kullanıyorum. Öneririm. Ama 6150 bütçem olsa XS Max alırım. Ve o fiyat o telefon için çok fazla. İkinci el olarak tabi. Ben bile XR’ı 4500 TL’ye satıyorum şu anda.

Son zamdan sonra arada ciddi fark var iphone 11 8000 tl XR 6150'tlye satılıyor ya da iphone 7 plus çürüyene kadar devam edeceğim. Bir süre daha en azından. 11 kullanan arkadaşlarım var memnunlar genel olarak ben öyle pubg falanda oynamıyorum.

Son zamdan sonra arada ciddi fark var iPhone 11 8000 TL XR 6150'TL'ye satılıyor ya da iPhone 7 Plus çürüyene kadar devam edeceğim. Bir süre daha en azından. 11 kullanan arkadaşlarım var memnunlar genel olarak ben öyle PUBG falanda oynamıyorum.

Aynen hocam şu an fiyat farkı bayağı var ben alırken 900 TL gibi bir fark vardı.

Aynen hocam şu an fiyat farkı bayağı var ben alırken 900 TL gibi bir fark vardı.
O durumdayken alma durumum olsaydı direk 11 alırdım ama sanırsam 7 Plus'la devam etmek en mantıklısı şuan için. Çok kasmaya gerek yok işin özü.

İstanbul'da oturuyorsan Apple Zorlu Center'dan randevu al ve git. Telefonu başta inceleyecekler problemini anlatınca cihazı bırakın diyecekler. Cihazı bırak 3-4 gün içinde eğer cihaz kaynaklı ise sıfır batarya takıp ücretsiz yapıyorlar. Aynı sorunu iPhone 7 de yaşadım Zorlu Apple'a gittim anlattım cihazı bıraktım 3 gün sonra cihazınız hazır gelin alın dediler. Sıfır batarya takılmış 1 kuruş ücret ödemedim. Seninde sorunun büyük ihtimal cihaz kaynaklı götür sıfır batarya ile değişim yapsınlar. %99 yapacaklardır zaten değişimi ücretsiz bir şekilde.

İstanbul'da oturuyorsan Apple zorlu Center'dan randevu al ve git. Telefonu başta inceleyecekler problemini anlatınca cihazı bırakın diyecekler. Cihazı bırak 3-4 gün içinde eğer cihaz kaynaklı ise sıfır batarya takıp ücretsiz yapıyorlar. Aynı sorunu iPhone 7 de yaşadım zorlu Apple'a gittim anlattım cihazı bıraktım 3 gün sonra cihazınız hazır gelin alın dediler. Sıfır batarya takılmış 1 kuruş ücret ödemedim. Seninde sorunun büyük ihtimal cihaz kaynaklı götür sıfır batarya ile değişim yapsınlar. %99 yapacaklardır zaten değişimi ücretsiz bir şekilde.

Maalesef İstanbul'da oturmuyorum o iş beni zorlar.

Geri
Yukarı