IPhone 11 pil sağlığı hızlı düşüyor

Mzffer998

Decapat
Daha fazla  
Aralık 2022 tarihinde almış olduğum iPhone 11 telefonumu, adaptörü orijinal olmakla beraber hep düzgün bir şekilde şarj ettim. Yanlış hatırlamıyorsam ya mayıs ayına kadar ya da haziran ayına kadar %100 pil sağlığıyla geldi. Ama şu an 3-4 aylık süreçte bugün itibarıyla 95 seviyesine geriledi. Geçen hafta 96 seviyesindeydi. 14 Pro Max kullanan arkadaşımda da anormal düşüş oldu. Böyle bir durum yaşayan var mı?

Aralık 2022 tarihinde almış olduğum iPhone 11 telefonumu, adaptörü orijinal olmakla beraber hep düzgün bir şekilde şarj ettim. Yanlış hatırlamıyorsam ya mayıs ayına kadar ya da haziran ayına kadar %100 pil sağlığıyla geldi. Ama şu an 3-4 aylık süreçte bugün itibarıyla 95 seviyesine geriledi. Geçen hafta 96 seviyesindeydi. 14 Pro Max kullanan arkadaşımda da anormal düşüş oldu. Böyle bir durum yaşayan var mı?

iPhone işte hocam :D

Güncelleme yaptınız mı? Bazen güncelleme sonrası pil seviyesi düşüyor.

Adaptör orijinal diyen çoğu kişinin güvendikleri telefonculardan aldığı çakma adaptörler çıkıyor.Nereden almıştınız adaptörü?

Benim hanımın servis görünüyor, ama şarjı benim Samsung S10+dan fazla gidiyor ne hikmetae. Oraya çok takılma.

Hocam yaz sıcağı normal. Bir süre sonra duruyor. Bende ilk aldıktan sonra 3-4 ay içinde %94 lere geriledi şimdi 5-6 aydır hala 94 de.

Geri
Yukarı