Çözüldü iPhone 11 pil sağlığı rapor sisteminin kalibre edilmesi ne anlama geliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sunshine895

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak. Bugün kardeşime sıfır iPhone 11 aldık ama pil ayarlarına girince önemli pil mesajı yazıp şu şey çıktı: “ Pil sağlığı rapor sistemimiz maksimum kapasiteyi ve en yüksek performans yeterliliğini yeniden kalibre ediyor. Bu işlem birkaç hafta sürebilir.” (ekran görüntüsünü ekledim.)

Ne yapmamız gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim, kötü bir şey mi anlayamadım.

IMG_0002.jpeg

Çözüm
Bataryanin kapasitesini olcuyor telefon, bu olcumu yapmasi icin de birkac sarj dongusu gecirmesi gerekiyor. Normal bir sey butun yeni telefonlarda bu uyari cikar.
Bataryanin kapasitesini olcuyor telefon, bu olcumu yapmasi icin de birkac şarj dongusu gecirmesi gerekiyor. Normal bir şey butun yeni telefonlarda bu uyari cikar.

Telefon sıfır. Yeni aldığımız için ilk defa böyle bir uyarı ile karşılaştık. Bende 13 var. İlk aldığımda böyle bir şey çıkmamıştı ama rahatladım şimdi. Teşekkürler.

Geri
Yukarı