iPhone 11 Pro aldım

Elementor

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mardin
Geçen sene zor şartlarda kendime günlük kullanım için 2 bin TL fiyata vivo model telefon aldım.
Güncellemelerden sonra kendini saldı telefon resmen. Oyun oynanamaz, uygulama yüklenemez hale geldi. İlk aldığım halinden eser yoktu.
Bu yüzden her gün yeni çıkan telefon modellerine bakıp kafayı çiziyorum.
Evde kendi kendime söyleniyorum. Sohbet ediyoruz ailemle, neden ekonomi böyle diye. Yeni telefon almak istiyorum fakat bütçe el vermiyor.
Vergiler, dolar vs. derken hiç ümidim kalmamıştı.

Ve annem abimin telefonunu değiştirdiğini, bir üst modele geçtiğini söyledi. Elinde kalan iPhone 11 Pro'yu da bize bırakmış. Annem aileden kimseye telefonu bize bıraktığını söylememiş. 3 aydır öyle yatıyor telefon.
Hemen bütün aileyi ablukaya alıp o telefon benim olacak diye yaygara çıkardım. Ve ardından kimse sinsi bakışlarımdan kurtulamadı, pes ettiler.

Sitemlerimin sonucunda tanrı bana iPhone 11 Pro'yu verdi. Bende tanrıya şükranlarımı iletmek için eski vivo telefonumu kardeşime verdim.
Tanrıya şükürler olsun!

Artık 2-3 sene kafam rahat. Yeni telefon modellerine bakarken stres seviyem yükselmeyecek. Doları takip etmeyeceğim.
Ben kurtuldum arkadaşlar.😇😅

Bu güzel haberi ironik bir şekilde yüzünüzde tebessüm oluşturmak için paylaştım. :) darısı başınıza.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşin telefon kasıyor diye gelip foruma konu açmasın :D hayırlı olsun.

Abinizle aranızda bir problem yoksa çok da sıkıntı edeceğini sanmam. Hele ki siz şu an iPhone 11 Pro kullanıyorsanız abiniz aşırı üst model bir şey kullanıyordur. Hayırlı olsun bu arada hocam. Herkesin telefon alışkanlığı farklı olduğu için bir şey diyemem. Mesela benimki ses kalitesi ve kamerası iyi olsun çok sıkıntı çıkarmasın diye bundan 7 ay önce S7 aldım. Gayet de yeterli geliyor.(Samsung'un giriş seviye telefonları alınmaz adamı hayattan soğutur)

Sen Tanrıya şükür ettin de gariban kardeşin kime şükür edecek merak ettim 😂 Neyse çocuk o telefonu kullana kullana hayata hazırlanır.
O da benim gibi yeni telefon modeli incelemelerini izler. 😅
Kardeşin telefon kasıyor diye gelip foruma konu açmasın.:D Hayırlı olsun.
Yok o henüz forumlarda takılmıyor..😅
Abinizle aranızda bir problem yoksa çok da sıkıntı edeceğini sanmam. Hele ki siz şu an iPhone 11 Pro kullanıyorsanız abiniz aşırı üst model bir şey kullanıyordur. Hayırlı olsun bu arada hocam. Herkesin telefon alışkanlığı farklı olduğu için bir şey diyemem. Mesela benimki ses kalitesi ve kamerası iyi olsun çok sıkıntı çıkarmasın diye bundan 7 ay önce S7 aldım. Gayet de yeterli geliyor.(Samsung'un giriş seviye telefonları alınmaz adamı hayattan soğutur)
Abimle aramda çok yaş farkı yok. Benimle çok içli dışlı da değil.. Lakin sorun etmedi..
Aslında eve bırakmış. Artık ihtiyacı olan alır diye.. Annem'de kimseciklere bahsetmemiş. Herhalde kendine saklıyordu. :D

Hayırlı olsun. Güle güle eskitmeniz dileğiyle.
Teşekkür ederim.. Bugüne kadar bütün telefonlarıma sağlam baktım. Bunu da bakacağım. Artık yazılımsal ağırlaştırma uygulanmayana kadar kullanacağım.. 2-3 yıl götüreceğine eminim..

Hayırlı olsun. Abinin mesleği ne acaba merak ettim?
Arkadaşının araba galerisi dükkanında çalışıyor.. Bağımsız olarak da Al-sat yapıyor diyebilirim..
Bu konu ne kadar pozitif ya, mesajlar da. Gerçekten senin adına sevindim, kurtulmuşsun.
Gerçekten kurtuldum.. Bu ekonomik durumda hiç beklemediğim anda evde konusu açıldı..
Tam ümidimi almaktan kesmişken birden şansım döndü.. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı