iPhone 11 Pro Aldım

Daha fazla  
Uzun süredir Xiaomi Redmi Note 8 kullanıyordum, bayağıdır iPhone almayı düşünüyordum en son iPhone 11 Pro aldım, fakat telefon yurt dışı şu an 1 sene kullanabileceğim fakat sonrasında kayıt vs gerekiyor hatamı yaptım kararsız kaldım. Sizin de görüşlerinizi merak ettim.

Uzun süredir Xiaomi Redmi Note 8 kullanıyordum, bayağıdır iPhone almayı düşünüyordum en son iPhone 11 Pro aldım, fakat telefon yurt dışı şu an 1 sene kullanabileceğim fakat sonrasında kayıt vs gerekiyor hatamı yaptım kararsız kaldım. Sizin de görüşlerinizi merak ettim.

Eğer IMEI attırabilirsen sorun yok ama attırmaz isen geçmiş olsun. Resmi yollarda IMEI kaydettirmek istiyorsan 25-30k gibi bir rakam olması lazım 😀

Öncelikle hayırlı olsun. Hevesini kırmak istemem ama 20K kayıt ücretiyle pek mantıklı bir tercih olmamış.

Bir İphone 11 Pro parasi daha biriktirmeye basla.

Hayırlı olsun, maddi açıdan bakarsak biraz hata gibi duruyor. Zaten kayıt ücreti 20 bin Lira, şu an kayıt ettirmeyip daha sonra kayıt ettirmek isterseniz ona daha fazla zam gelirse o zaman yurt dışından İphone 15 parasına İphone 11 pro almış olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı