iPhone 11 Pro Max 1000 TL güvenilir mi?

Merhaba arkadaşlar Instagram'da etki iletişim diye bir sayfa gördüm bu telefonları ucuza satma nedeni nedir sizce güvenilir mi? Ben şeyden şüphelendim ya sahte telefonlar ya da CC kredi kartı ile alınmış telefonlar diye düşünüyorum ama yine de sizin bir fikrinizi almak istedim Mersin'de yerleri var.
Ben 900 TL satarım 1000 TL pahalı.

Böyle bir şeye imkan olmadığını bilmeniz gerekli. Kimse kimseye 10 bin birim olan bir ürünü bin birime vermez.

Size telefon ya hiç gelmez ya da sahte bir telefon gelir. İlla da denemek istiyorum derseniz; 1000TL'yi çöpe atmak için birçok seçenek var.

Merhaba arkadaşlar Instagram'da etki iletişim diye bir sayfa gördüm bu telefonları ucuza satma nedeni nedir sizce güvenilir mi? Ben şeyden şüphelendim ya sahte telefonlar ya da CC kredi kartı ile alınmış telefonlar diye düşünüyorum ama yine de sizin bir fikrinizi almak istedim Mersin'de yerleri var.

1. Güvenilir değil.
2. Ucuza satma sebebi sattığı telefonun iPhone11 değil muhtemelen 512MB RAM'li 2Mbps kamerali bir cihaz satması.
3.Telefon kapkaç ile çalınmış kilitli bile olsa 1000 liradanfazla eder. 😀
4.(ekstra) CC zaten credit Card demektir CC kredi kartı yanlış bir anlatım olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı