iPhone 11 Pro Max 1000 TL güvenilir mi?

Hocam aman inanıp almayın para yatırmayın kesin dolandırıcılar.

Ben de öyle düşünüyorum. 2 aydır sürekli önüme çıkıyor bir size sorayım dedim cevabını bildiğim halde.

1. güvenilir değil.
2. ucuza satma sebebi sattığı telefonun iPhone11 değil muhtemelen 512MB RAM'li 2Mbps kamerali bir cihaz satması.
3.telefon kapkaç ile çalınmış kilitli bile olsa 1000 liradanfazla eder. 😀
4.(ekstra) CC zaten credit Card demektir CC kredi kartı yanlış bir anlatım olur.

4. nasıl yani CC ile alıp ucuza satıp para akışı yapamaz mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende öyle düşünüyorum 2 aydır sürekli önüme çıkıyor bir size sorayım dedim cevabını bildim halde.

4. nasıl yani CC ile alıp ucuza satıp para akışı yapamazmı.

Yapar ama 1000 liraya neden satsın adam :D. Cihaz CC ile anınınca kutusunda [bu telefon calıntı kart ile alındı] yazmıyor. Faturasız kutusu acılmamıs bir iPhone piyasa fiyyatının %70ine çok rahat satılır mahalledeki telefoncuya. Neden 1000 liraya satılsın ki.

@İTZfiyur

Yapar ama 1000 liraya neden satsın adam :D. Cihaz CC ile anınınca kutusunda [bu telefon calıntı kart ile alındı] yazmıyor. Faturasız kutusu acılmamıs bir iPhone piyasa fiyyatının %70ine çok rahat satılır mahalledeki telefoncuya. Neden 1000 liraya satılsın ki.

Bir hesaba bakın derim hocam örnek verdim 1000 TL diye Login • Instagram

@İTZfiyur

Bir hesaba bakın derim hocam örnek verdim 1000 TL diye Login • Instagram

Hocam hesabın 15.6k takipçisi var ve sattığı cihazlar piyasanın 1/10'u fiyatı neredeyse. Sadece 5 tane kanıtı var. Hiç inandırıcı gelmedi açıkçası. Ayrıca numara tanımlama olayındada bir çakallık vardır ama bilgim yok yorum yapamıyacağım.

@Kadir008 Hocam attığınız sayfanın hikayesindeki telefonlar orijinal ama size ulaşacak cihazın sahte olacağından eminim :D Hatta elinize bir cihaz bile gelmeyip sahte telefon almaya çalıştınız diye sizi tehdit edebilirler.

@Kadir008 hocam attığınız sayfanın hikayesindeki telefonlar orijinal ama size ulaşacak cihazın sahte olacağından emin olun :D hatta elinize bir cihaz bile gelmeyip sahte telefon almaya çalıştınız diye sizi tehdit edebilirler.

En ucuz telefon 300 TL en pahalı telefon 1000 TL ben en ucuzunu alsam 300 TL için bu kadr tezgaha değer mi sizce? Ve hiçbir olumsuz yorumu falan da yok 1-2 aydır takip ediyorum.

Hocam hesabın 15.6k takipçisi var ve sattığı cihazlar piyasanın 1/10'u fiyatı neredeyse. Sadece 5 tane kanıtı var. Hiç inandırıcı gelmedi açıkçası. Ayrıca numara tanımlama olayındada bir çakallık vardır ama bilgim yok yorum yapamıyacağım.

+ Olarak ekliyorum sizinde farkedebilceğiniz iiçin tek gönderi var ve yorumları kapalı. Stok paylaşımlarını vb. Gönderi olarak atacak olsalardı yorumları kapatmaları gerikecekti çünkü ürün sattığı adamlar yoruma dolandırıldım yazıcaktı. Akıllıca.

En ucuz telefon 300 TL en pahalı telefon 1000 TL ben en ucuzunu alsam 300 TL için bu kadr tezgaha değer mi sizce? Ve hiçbir olumsuz yorumu falan da yok 1-2 aydır takip ediyorum.
300 lirayı bana verin, hiçbir şey almayın daha iyi :D En azından bir öğrenciye destek olmuş olursunuz. Ya da oyun alıp forumda çekiliş yapabilirsiniz o parayla.

+ Olarak ekliyorum sizinde farkedebilceğiniz iiçin tek gönderi var ve yorumları kapalı. Stok paylaşımlarını vb. gönderi olarak atacak olsalardı yorumları kapatmaları gerikecekti çünkü ürün sattığı adamlar yoruma dolandırıldım yazıcaktı. Akıllıca.

+ Tekrar ekliyorum hesap 330 tane kadın profili takip ediyor :).

Yeni konular

Geri
Yukarı