iPhone 11 Pro Max Alınır mı?

Sizin yasam standartlarinizi bilmiyorum ama 5.000 TL kazanan adamin evi arabasi babasindan, yiyecegi koyden, elektrigi de kacak degilse zor alir. Insan gibi yasamak icin o para yetmiyor. En son ne zaman tatile gitmis o adam yurtdisina? Ne zaman kayak yapmis? Turkiye'inn kac ilini gezmis o kadar para ile. Kesin evli olmamasi lazim zaten. Bir okulun yillik ucreti kac para haberin var mi? O telefon gibi aletlere bos bos para yatiriyorsa ancak instagramda baskasinin yaptiklarina like atar zaten. Maasinin iki katini telefona yatirmak akil kari degil. Gordugum kadariyla elin Ingilizi, Amerikalisi telefon fiyati 10 gunluk maasini geciyorsa "oh man, r u crazy?" i yapistiriyor. Bİz iki uc aylik maasi telefona baglamayi normal karsiliyoruz.

Hiç ama hiç mantıklı değil ama yabancı yorumlarda iPhone 11'ler (not future-proof) diyorlar 2020'nin sonlarına doğru 5G hayatımıza girmeye başlayacak ve bu telefonları desteği yok. Ama yeni Samsung'larda var. (Apple'dan şaşmam)

5G'nin Türkiyeye gelmesine daha var.

Piyasadaki en iyi telefonlardan biri. Para varsa neden alınmasın. O para olsa bile almam diyen arkadaşlar kendinizi öyle avutmayın

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasadaki en iyi telefonlardan biri. Para varsa neden alınmasın. O para olsa bile almam diyen arkadaşlar kendinizi öyle avutmayın

Bak hala almam diyorum almam! Seninle aynı şeyi söylemek veya düşünmek mi gerekiyor? Bu söylediğimden de sırf sana muhalif olmak için değil harbiden almam diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…