iPhone 11 Pro Max mi iPhone 12 mi?

oggyy

Centipat
iPhone 7 kullanıyorum çok kasmaya başladığı için değiştireceğim. Yeni telefon alacağım fakat iPhone 11 Pro Max ile iPhone 12 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

iPhone 7 kullanıyorum çok kasmaya başladığı için değiştireceğim. Yeni telefon alacağım fakat iPhone 11 Pro Max ile iPhone 12 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Senin için büyük ekran ile mükemmele yakın batarya performansı önemli ise 11 Pro Max; güncellik ile daha iyi kamera deneyimi önemli ise 12 almanı tavsiye ederim.Beklentine göre bir tercih yap.

IPhone'e 7 kullanıyorum çok kasmaya başladığı için değiştireceğim. Yeni telefon alacağım fakat IPhone'e 11 Pro Max ile IPhone'e 12 arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

İllaki IPhone'e alacağım diyorsanız 2'si arasından 11 Pro Max alın, eğer Android'de kullanırım derseniz daha iyi seçenekler var yazılım dışında.

11 Pro Max Artıları;
•Daha büyük ekran
•Daha iyi batarya

•iPhone 12 Artıları
•A14 Bionic
•20W Hızlı Şarj
•Daha iyi kamera
•Ekran Gövde Oranı
•Daha ince ve hafif cihaz
•Daha güncel

Yeni konular

Geri