iPhone 11 Pro Max vs 12 Mini

• Konuyu başlatan Hirok
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 788
Hocam telefonu alınca burayada haber verir misiniz? Bende easy cep veya sahibinden bir iPhone düşünüyorum da.
Tamamdır hocam.

Jelatinini sokmezsen iade aliyor diye biliyorum Easycep. Sorup bilgi edin bunun hakkinda.

Eger iadeyi bozmuyorsa telefon eline ulasir ulasmaz bilgisayarina 3utools indirip telefonu bagla. Eger View Verification Report'ta batarya disinda bir kirmizi ibare yoksa kullanabilirsin.
Hocam merhabalar. Telefon elime ulaştı, ekran ve arka kamera değişmiş yazıyor. True tone çalışıyor, kameralarda da sıkıntı yok. Dediğiniz kontrolleri yaptım.
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
Tamamdır hocam.

Hocam merhabalar. Telefon elime ulaştı, ekran ve arka kamera değişmiş yazıyor. True tone çalışıyor, kameralarda da sıkıntı yok. Dediğiniz kontrolleri yaptım.Eki Görüntüle 1655380
Ekranda seri numarasi yaziyor mu? Ek olarak kamerasi yan sanayi muhtemelen. Orijinaliyle degisse normal yazardi.

Ekranda seri numarasi yaziyor mu? Ek olarak kamerasi yan sanayi muhtemelen. Orijinaliyle degisse normal yazardi.
Hocam kamera ile ilgili yan sanayisinin bulunmadığını, üretmenin zor olduğunu okumuştum. Nasıl anlayabilirim?

Hocam kamera ile ilgili yan sanayisinin bulunmadığını, üretmenin zor olduğunu okumuştum. Nasıl anlayabilirim?
Ya da herhangi bir sıkıntı çıkarır mı? Çünkü denedigim de bir sıkıntı yoktu.

Geri
Yukarı