iPhone 11 Pro Max ya da Pro hala alınır mı?

11 Pro Max kullanıyorum pil sağlığım %83 olmasına rağmen performansta bir sorun yok.
Fakat iOS tabanlı uygulama sıkıntıları var.
Isınma sorunu da yaşamadım aşırı sıcak yaz günleri dışarıda olmadığım sürece.
Kamerası de 2023 için amiral gemileri hariç tüm Android telefonlardan daha başarılı.
İlla iPhone istiyorum diyorsanız orijinal batarya ve orijinal ekranlı olarak 23.000 TL civarına alınır bence.

iOS tabanlı uygulama sıkıntısı derken anlamadım kanka bir de şarjın sana yetiyor mu?

iPhone 11 Pro'yu bende kullanıyorum 12 Pro'da kullandım, 64 GB versiyonunu atlayın yeterli. Fiyatına göre memnun bırakacak donanım açısından yeterli ve malzeme kalitesi açısından birinci sınıf bir cihaz. Eksi yön olarak 2019 yılında çıkmış eski model bir cihaz olması ve ikinci el alacağınız için pil sağlığının düşük olması olacaktır. Buna çözüm olarakta pil değişimi yapılabilir.

iPhone 11 Pro Max alırken dikkat edilmesi gerekenler:

1. ⚠️📱 Durum: İkinci el mi, sıfır mı olduğuna dikkat et. Sıfır alıyorsan garanti durumunu kontrol et.
  2. 🔋👀 Batarya Sağlığı: Kullanılmış bir cihaz alıyorsan batarya sağlığını kontrol et. Yeni gibi dayanıklı mı?
  3. 📷💾 Depolama Alanı: İhtiyaçlarına uygun bir depolama alanı seç. Fotoğraf ve uygulamalar için yeterli mi?
  4. 🛠️👁️ Kozmetik Durum: Çizik, çatlak veya görsel kusurları kontrol et. Estetik olarak tatmin edici mi?
  5. ⚡🔄 Performans: Cihazın performansını test et. Uygulamalar hızlı mı açılıyor, donma veya kasma var mı?
  6. 📦🔌 Aksesuarlar: Alacağın ürüne ait kutudaki aksesuarların tam olup olmadığını kontrol et.
  7. 💰🔍 Fiyat Karşılaştırması: Farklı satıcıları karşılaştırarak en iyi fiyatı ve koşulları bul.
  8. 🆔🔒 IMEI Kontrolü: Cihazın IMEI numarasını kontrol et ve cihazın çalıntı veya kayıp olmadığından emin ol.

iPhone 11 Pro Max hakkında detaylı bilgi ve inceleme içeren blog yazsına buradan göz atabilirsin.

Geri
Yukarı