iPhone 11 Pro'da 4 dakikada %1 şarj gidiyor

326001

Kilopat
Makaleler
4
Herkese merhaba. iPhone 11 Pro telefonum, %65 parlaklık ve, konum gibi ıncık cıncık ayarlar kapalı. 47 dakika İnstagram, 22 dakika WhatsApp, 4 dakika ayarlar ve 6 dakika kamera kullanıp şarjı 91'den 63'e düşüyor. Normal midir?
Ekstra olarak, ekran sürem 1 saat 46 dakika diyor ama kullandığım uygulamaların toplamı bu kadar etmiyor :D Sanırım uyandırmak için kaldır özeliği kullandığım için onu da hesaba katmış.
Ek olarak 78 defa uyandırmışım telefonu. Bahsettiğim her şeyi göz önüne alırsak, şarjım normal mi gitmiş?

Herkese merhaba. iPhone 11 Pro telefonum, %65 parlaklık ve, konum gibi ıncık cıncık ayarlar kapalı. 47 dakika Instagram, 22 dakika WhatsApp, 4 dakika ayarlar ve 6 dakika kamera kullanıp şarjı 91'den 63'e düşüyor. Normal midir?
Ekstra olarak, ekran sürem 1 saat 46 dakika diyor ama kullandığım uygulamaların toplamı bu kadar etmiyor :D sanırım uyandırmak için kaldır özeliği kullandığım için onu da hesaba katmış.
Ek olarak 78 defa uyandırmışım telefonu. Bahsettiğim her şeyi göz önüne alırsak, şarjım normal mi gitmiş?

Normal gibi.

Gene kendimi anlatamamışım :D
Şarjım 91 iken, başlıyorum. 1.45 saat sonra 63 oluyor. Yani 4 dakikada %1 gidiyor. Bu normal midir?
Ayriyeten, gece 84 gibi şarjdan çıkardım. Yatarken hiç oynamadan kapattım. Kalktım 91. Bu normal mi?

Geri
Yukarı