iPhone 11 Pro'da 4 dakikada %1 şarj gidiyor

iPhone 11 alıp 1 hafta sonra tatile gitmiştim ve can sıkıntısından 10 saat ekran süresi aldığımı hatırlıyorum. 10 saatin bir kısmında oyun oynamıştım gün sonunda %8 şarjım falan kalmıştı bana pek normal gibi gelmedi. Bataryanın kendi kendine dolması konusunda bir fikrim yok.

iPhone 11 alıp 1 hafta sonra tatile gitmiştim ve can sıkıntısından 10 saat ekran süresi aldığımı hatırlıyorum. 10 saatin bir kısmında oyun oynamıştım gün sonunda %8 şarjım falan kalmıştı bana pek normal gibi gelmedi. Bataryanın kendi kendine dolması konusunda bir fikrim yok.
Bulunduğu yerdeki mobil sinyali de çok etkili.

Herkese merhaba. iPhone 11 Pro telefonum, %65 parlaklık ve, konum gibi ıncık cıncık ayarlar kapalı. 47 dakika Instagram, 22 dakika WhatsApp, 4 dakika ayarlar ve 6 dakika kamera kullanıp şarjı 91'den 63'e düşüyor. Normal midir?
Ekstra olarak, ekran sürem 1 saat 46 dakika diyor ama kullandığım uygulamaların toplamı bu kadar etmiyor :D sanırım uyandırmak için kaldır özeliği kullandığım için onu da hesaba katmış.
Ek olarak 78 defa uyandırmışım telefonu. Bahsettiğim her şeyi göz önüne alırsak, şarjım normal mi gitmiş?

Greenify ile gereksiz arka plan uygulamaları kapa şarjdan ve RAM'den yer. Greenify for Android - APK Download istersen Google Play'ya da APK olarak indir

Telefonu sıfırlayayım mı?

İstersen yap her telefon için sağlıklıdır bence fabrika ayarlarına dönme işi karar sende ama bence onla alakası yok.

Geri
Yukarı