iPhone 11 şarj adaptörü tavsiyesi

Mujo Corhamzic

Hectopat
Yer
Novipazar, Serbia
Daha fazla  
Herkese merhaba, eski iPhone'umdan kalan orijinal kablo ve adaptör mevcuttu. Uzun süredir onu kullanıyordum fakat kablo an itibari ile sizlere ömür. iPhone 11'in kendi kutusundan çıkan kablo ise Type-C mevcut eski adaptöre uymuyor. Yeni bir adaptör alayım madem dedim fakat 300 TL gibi bir fiyatı var değeceğini düşünmüyorum o yüzden alternatif arayışındayım. Çakma adaptör telefona zarar verir mi? Trendyol gibi sitelerde orijinal diye 80-100 TL'ye satılıyor deneyen oldu mu hiç linkini paylaşacağım. F/P olarak tavsiye edeceğiniz adaptör var ise tavsiyelerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, eski iPhone'umdan kalan orijinal kablo ve adaptör mevcuttu. Uzun süredir onu kullanıyordum fakat kablo an itibari ile sizlere ömür. iPhone 11'in kendi kutusundan çıkan kablo ise Type-C mevcut eski adaptöre uymuyor. Yeni bir adaptör alayım madem dedim fakat 300 TL gibi bir fiyatı var değeceğini düşünmüyorum o yüzden alternatif arayışındayım. Çakma adaptör telefona zarar verir mi? Trendyol gibi sitelerde orijinal diye 80-100 TL'ye satılıyor deneyen oldu mu hiç linkini paylaşacağım. F/P olarak tavsiye edeceğiniz adaptör var ise tavsiyelerinize açığım.

Bunun orjinal olma ihtimali yok. Almışken ya orjinale yönel ya da yakın markalar al. Baseus Speed Mini, Şarj Cihazı, Siyah, Hızlı Şarj Özellikli, PD, 20 W : Amazon.com.tr: Elektronik
En basitinden bu ürünü ben kız arkadaşıma aldım sizde alabilirsiniz. Gayet yeterli olacaktır, bataryaya zarar vereceğini düşünmüyorum. Hızlı da şarj ediyor. Ama eğer imkanınız varsa direk orjinalini alın bir daha uğraşmayın. 200TL'ye felan hepsiburada da denk getirebiliyorsun. Satıcı hepsiburada olsun ama.

Bunun orijinal olma ihtimali yok. Almışken ya orijinale yönel ya da yakın markalar al. Baseus Speed Mini, Şarj Cihazı, Siyah, Hızlı Şarj Özellikli, PD, 20 W : Amazon.com.tr: Elektronik
En basitinden bu ürünü ben kız arkadaşıma aldım sizde alabilirsiniz. Gayet yeterli olacaktır, bataryaya zarar vereceğini düşünmüyorum. Hızlı da şarj ediyor. Ama eğer imkanınız varsa direk orijinalini alın bir daha uğraşmayın. 200TL'ye falan Hepsiburada'da denk getirebiliyorsun. Satıcı Hepsiburada olsun ama.

Teşekkürler, dediğiniz gibi yapıp biraz hepsiburada kovalayacağım eğer 200 TL civarında bulamazsam vermiş olduğunuz linkteki ürünü alabilirim.

Biraz pahalı geldi.

Biraz pahalı geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı