iPhone 11'in kutu içeriğinde şarj adaptörü var mı?

mrramen

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üni. Öğrencisi
Arkadaşlar merhaba. iPhone 11 alacağım fakat aklımda bir soru var. Bir zamanlar şarj adaptörü kutu içeriğinden çıkartılmıştı. iPhone 11 için de bu durum geçerli mi? Ona göre sipariş vereceğim. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. iPhone 11 alacağım fakat aklımda bir soru var. Bir zamanlar şarj adaptörü kutu içeriğinden çıkartılmıştı. iPhone 11 için de bu durum geçerli mi? Ona göre sipariş vereceğim. Şimdiden teşekkürler.
Aksesuarlı ve aksesuarsız olarak ayrılıyor. Aksesuarsızda sadece kablo oluyor. Ek olarak 200TL civarında orijinal adaptör alıyorsunuz.

Aksesuarsız alırsanız yok, aksesuarlı alırsanız var.
Aksesuarsız:
Aksesuarlı:

Eğer büyük ekransız da olur derseniz 12 miniye bakmanızı tavsiye ederim ve model küçüleceği için de batarya da küçülecektir.

Eğer büyük ekransız da olur derseniz 12 miniye bakmanızı tavsiye ederim ve model küçüleceği için de batarya da küçülecektir.

Turkcell'den taksitli alacağım. Fiyatı fena olmuyor. Peşin alabilseydim o seçeneği seçecektim. Turkcell'de herhangi bir ibare göremedim. Eğer adaptörsüz ise orada, uygun fiyatlı bir tavsiyeniz var mı?

Turkcell'den taksitli alacağım. Fiyatı fena olmuyor. Peşin alabilseydim o seçeneği seçecektim. Turkcell'de herhangi bir ibare göremedim. Eğer adaptörsüz ise orada, uygun fiyatlı bir tavsiyeniz var mı?
Dostum şuan dolar kuru ile adaptör fiyatları ne kadar bilmiyorum ama birkaç ay önce aksesuarsız alıp üzerine adaptörü orijinal bayiden almak daha mantıklı geliyordu. Turkcell size gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır diye düşünüyorum.

Adaptörde orijinalden şaşmayın kesinlikle. Zaten kaliteli yan sanayi markaların fiyatları da neredeyse orijinale yakın.

Geri
Yukarı