iPhone 11 şarj almıyor

uNyttt

Centipat
Daha fazla  
iPhone 11 telefonum daha 2 gün öncesine kadar sıkıntısız bir şekilde şarj alırken şu anda şarj almıyor. Adaptörde veya kabloda bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Çok arada şarj alıyor fakat onu da yakalamak neredeyse imkansız. Yeni iOS güncellemesinden mi bilmiyorum ama bu sorunu nasıl çözebilirim?

Evet benim de telefonum öyle eski tip adaptör kullanıyorum kablo mu 1 hafta önce değiştirdim şimdi örnek verirsem 5 dk taktıysam birden yarıda şarj olmayı kesiyor 1-2 haftadır böyle acaba adaptör eski diye mi bilmiyorum.

Şarj soketinin içini temizleyin hocam.

Denedim hocam, fakat bir faydası yok. Araştırdığıma göre iOS güncellemesi ile alakalı. Şarj etme ile ilgili bir yöntem buldum. Benim gibi sıkıntı çekenler deneyebilir. Öncelikle telefonunuzu kapatın, kapandıktan sonra Apple gerçek şarj aleti ile değil de farklı bir şarj aleti ile telefonu şarja takın, telefon açılıp şarj almaya başladıktan sonra gerçek olmayan şarj aleti ile orijinal Apple şarjını değiştirin. Herkesde işe yarayamabilir fakat ben böyle yapınca şarj alıyor benim gibi sıkıntı çekerseniz deneyin derim.

Denedim hocam, fakat bir faydası yok. Araştırdığıma göre iOS güncellemesi ile alakalı. Şarj etme ile ilgili bir yöntem buldum. Benim gibi sıkıntı çekenler deneyebilir. Öncelikle telefonunuzu kapatın, kapandıktan sonra Apple gerçek şarj aleti ile değil de farklı bir şarj aleti ile telefonu şarja takın, telefon açılıp şarj almaya başladıktan sonra gerçek olmayan şarj aleti ile orijinal Apple şarjını değiştirin. Herkesde işe yarayamabilir fakat ben böyle yapınca şarj alıyor benim gibi sıkıntı çekerseniz deneyin derim.

Çakma şarj aleti kullanmanızı tavsiye etmem, fazla akım verip şarj soketine, anakarta zatar verebilirsiniz.

Bu sounu düzelten güncelleme yayınlandı. 17.1.1 şarj sorununu ortadan kaldırıyordu

Çakma şarj aleti kullanmanızı tavsiye etmem, fazla akım verip şarj soketine, anakarta zatar verebilirsiniz.

Çakma olanı kullanmıyorum zaten, sadece en başta telefonun şarj alması için kullanıyorum daha sonra değiştiriyorum, maalesef sadece bu şekilde şarj alıyor. Apple'ın güncellemeleri sağ olsun.

Bu sounu düzelten güncelleme yayınlandı. 17.1.1 şarj sorununu ortadan kaldırıyordu.

Güncelledim fakat maalesef 11'lerde galiba sorun hala devam ediyor. En azından bende hala devam ediyor.

Bende 11 kullanıyorum, 17.1 ile şarj daha çok gidiyor artık. Şarj almama sorununuda hiç yaşamadım hocam.

Bende onu anlamadım hocam, bazı kullancılar sorun yaşamadıklarını söylüyorlar, bazıları ise yaşadıklarını. Ben yaşadım fakat başka bir arkadaşım yaşamamış. Telefonumun garantisi daha bitmedi. Anlayamadım neden olduğunu fakat bende 17.1. 1 sorunumu düzeltmedi.

iPhone 11 telefonum daha 2 gün öncesine kadar sıkıntısız bir şekilde şarj alırken şu anda şarj almıyor. Adaptörde veya kabloda bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Çok arada şarj alıyor fakat onu da yakalamak neredeyse imkansız. Yeni iOS güncellemesinden mi bilmiyorum ama bu sorunu nasıl çözebilirim?
Farklı adaptör ve kablo denedin mi ? Soket temiz mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı