iPhone 11 şarjı çabuk bitiyor

Redmi Note 9 Pro'dan geçtim bende, seni çok iyi anlıyorum. İade etmeyi dahi düşündüm ama maalesef böyle. Bluetooth ve arka plan uygulamalarını kapatıp. Konum servisi kullanan uygulamaların sadece uygulamayı kullanırken konumu kullanacak şekilde ayarlayıp, mümkün oldukça Wi-Fi bağlı şekilde kullanırsan ortalama 6-8 saat ekran süresi alırsın.
Valla iade şansım olsa hiç düşünmem hemen gönderirim ama yok maalesef, artık gittiği kadar.

Vallahi iade şansım olsa hiç düşünmem hemen gönderirim ama yok maalesef, artık gittiği kadar.

iPhone 12 Pro kullanıyorum. Mobil veride 5,5 saat Wi-Fi'de 8-9 saat ekran süresi alıyorum. Benim sana tavsiyem fotoğraf ve videolarını bilgisayara ya da USB'ye at. Sonra da cihazı dfu mod ile sıfırlayıp temiz kurulum yap.

hocam parlaklığa ve arkada açık olan uygulamalara dikkat edin düzgün kullanımımla 1.5 gün bile idare ediyor
Hocam arka planda yenile olan bölümdeki bütün uygulamalar kapalı ekran parlaklığı %40 %50 üstüne çıkarmıyorum genelde Wi-Fi kullanıyorum ama işte şarj gidiyor. Daha önce poco vardı bundan çok daha fazla kullanmama rağmen %30 %40 anca gidiyordu

hocam parlaklığa ve arkada açık olan uygulamalara dikkat edin düzgün kullanımımla 1.5 gün bile idare ediyor
Bu şarj sıkıntısı iPhone 11le ilgili olabilir gibime geliyor, genelde hep iPhone 11 kullananlar da şikayet görüyorum

Geri
Yukarı