iPhone 11 şarjı çabuk bitiyor

cemkayall

Hectopat
1 aydır kullandığım iPhone 11'in şarjı çabuk bitiyor gibi geliyor bana. Telefonu sıfır garantili aldım. Gün içinde fazla kullanmam. Toplam 3 saat ekran süresinde %60 şarj gidiyor. Oyun da oynamam. Çoğunlukla YouTube, Chrome, WhatsApp kullanıyorum. iPhone 11 kullananlar şarjı nasıl acaba, genel bu şekilde mi yoksa benim telefonda sıkıntı mı var acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de aynı şekilde 4G ile 3 saat ekran süresinde en az %60 şarj gidiyor.

1 aydır kullandığım iPhone 11'in şarjı çabuk bitiyor gibi geliyor bana. Telefonu sıfır garantili aldım. Gün içinde fazla kullanmam. Toplam 3 saat ekran süresinde %60 şarj gidiyor. Oyun da oynamam. Çoğunlukla YouTube, Chrome, WhatsApp kullanıyorum. iPhone 11 kullananlar şarjı nasıl acaba, genel bu şekilde mi yoksa benim telefonda sıkıntı mı var acaba?

iOS 16 ya da batarya ayarı yapmadığın için olabilir. Batarya ayarlarını kontrol et.

Telefonunuzda hiçbir sıkıntı olduğunu kesinlikle düşünmüyorum o süreler gayet normal bende de S22 var 120 Hz de maksimum 4-5 saat gidiyor kullanım şeklime göre.

iOS 16 ya da batarya ayarı yapmadığın için olabilir. Batarya ayarlarını kontrol et.
Hocam sizde de ıphone 11 mi var, sizin nasıl şarj performansı

Benim de aynı şekilde 4G ile 3 saat ekran süresinde en az %60 şarj gidiyor.
Bundan önce bende poco x3 vardı şarjı çok iyiydi. Gün içinde aynı şekilde kullanmama rağmen onda 8 saat ekran süresi alıyordum. Apple a geçince birden şaşırdım nasıl bu kadar erken biter pil, apple ın optimizasyonu dehşet diyorlardı.

Hocam arka planda uygulama yenile ayarı açıksa kapatın genel kısmında var ekran süresini etkiliyor baya Bluetooth’u Ayarlardan kapatmazsanız tam kapanmıyor onu deneyebilirsini
Bi Deniyim

Son düzenleme:
Hocam sizde de iPhone 11 mi var, sizin nasıl şarj performansı.

Bundan önce bende POCO X3 vardı şarjı çok iyiydi. Gün içinde aynı şekilde kullanmama rağmen onda 8 saat ekran süresi alıyordum. Apple'a geçince birden şaşırdım nasıl bu kadar erken biter pil, Apple'ın optimizasyonu dehşet diyorlardı.

Bir deneyeyim.

Redmi Note 9 Pro'dan geçtim bende, seni çok iyi anlıyorum. İade etmeyi dahi düşündüm ama maalesef böyle. Bluetooth ve arka plan uygulamalarını kapatıp. Konum servisi kullanan uygulamaların sadece uygulamayı kullanırken konumu kullanacak şekilde ayarlayıp, mümkün oldukça Wi-Fi bağlı şekilde kullanırsan ortalama 6-8 saat ekran süresi alırsın.

Geri
Yukarı