iPhone 11 satılıp Samsung Galaxy S23FE alınır mı?

Yeni çıkanlar hariç S21-22-23'lerin hiçbiri iyi batarya performansı vermiyor diye biliyorum. Hızlı şarjın daha iyi olmasından kurtarır.

S23 7 saat civari ekran suresi veriyor ki 6.1" civari Android bir telefondan alabilecegin maksimum pil suresi budur zaten. S22'ye oranla kayda deger bir pil suresi farki var. 3900 mAh icin de 25W yeterli oluyor.

Son düzenleme:
Yeni çıkanlar hariç S21-22-23'lerin hiçbiri iyi batarya performansı vermiyor diye biliyorum. Hızlı şarjın daha iyi olmasından kurtarır.
S23 boyutuna göre iyi bir ekran süresi veriyor. Plus veya Ultra cihazların daha uzun ekran süresi vermesi gayet normal. S23 zaten ortalama 7 saat ekran süresi veriyor. Küçücük cihazdan 10 saat ekran süresi beklemek biraz saçma olur.

S23 7 saat civari ekran suresi veriyor ki 6.1" civari Android bir telefondan alabilecegin maksimum pil suresi budur zaten. S22'ye oranla kayda deger bir pil suresi farki var. 3900 mAh icin de 25W yeterli oluyor.
S23 boyutuna göre iyi bir ekran süresi veriyor. Plus veya Ultra cihazların daha uzun ekran süresi vermesi gayet normal. S23 zaten ortalama 7 saat ekran süresi veriyor. Küçücük cihazdan 10 saat ekran süresi beklemek biraz saçma olur.
Doğrudur. Ama yakın zamanda S23 FE modeliyle ilgili çok ciddi batarya problemi yaşayan birini gördüm. Maalesef Samsung bu pil problemi açısından bir kez güven kırdı.

Doğrudur. Ama yakın zamanda S23 FE modeliyle ilgili çok ciddi batarya problemi yaşayan birini gördüm. Maalesef Samsung bu pil problemi açısından bir kez güven kırdı.
S23 FE boyutuna göre gerçekten düşük ekran süresi veren bir cihaz. Tasarımı kaba ve büyük olmasına rağmen o cihaza nasıl iyi bir batarya koyamamışlar anlamadım.

Iphone 13 ile 14 arasında bir cihaz mı? 😁 😁 😁 😁 😁
S23 ile karıştırdın galiba. S23 FE, A54'ün bir tık üstünde bir telefon. Iphone 11'den de geçilmez.
Evet S23 FE'yi iPhone 13 ile 14 arasına koymak mantıksız, benim hatam. Fakat S22'yi iPhone 13 ile karşılaştırırsak kamera olarak iyi, batarya ve performans olarak kötü bir cihaz. S23 FE'nin de S22'den iyi olduğunu hesaba katarsak S23 FE'nin kesinlikle iPhone 13 ile karşılaştırılıcak bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz. S23 zaten iPhone 14'den iyi bir cihaz. iPhone 13 ile kıyaslamak mantıksız olur. Düzeltme yapayım, S23 FE, iPhone 12 ile 13 arasında bir cihaz fakat daha çok iPhone 13'e yakın bir cihaz. iPhone 12'den çok daha iyi. iPhone 11'den geçmeye değer mi değer fakat S23 daha iyi bir tercih olur.

Geri
Yukarı