iPhone 11 satılmalı mı?

Süleyman Pro

Decipat
Yer
Yalova
Daha fazla  
Meslek
Serbest meslek erbabi
Dostlar selam. Ağabeyimin eski telefonuna geçiyorum iPhone 11 128 GB pili %85 de. Eski telefonum Oppo olduğundan bu telefona geçtiğimde çağ atlayacağım. Sürekli olarak iPhone 11 kullanılmaz çöp falan diyorlar. Benim IPS ekran 60 Hz ekranla herhangi bir derdim yok o telefon beni 1-2 sene götürür mü donma yapmadan? Ayrıyeten söyleyim güncellemeyle de işim yok. Elimdeki telefon 3 senedir güncelleme almıyor. Dediğim gibi temiz bir telefon beni 1-2 sene donmadan götürür mü? Hayırlı forumlar.

Evet tek derdim sürekli donmasın yeter. AMOLED ekran 120 Hz ekran vb şeyler aramıyorum.

Evet hocam ağabeyim ekranından memnun olmadığından 14e geçti 11 de bana nasip oldu.

iPhone 7 kullanıyorum donma kasma yok. Sosyal medyada falan işimi görüyor. Yani 11 sizi rahat götürür. Sadec bataryası biraz sıkıntılı olabilir.

iPhone 7 kullanıyorum donma kasma yok. Sosyal medyada falan işimi görüyor. Yani 11 sizi rahat götürür. Sadec bataryası biraz sıkıntılı olabilir.

Gün içinde telefona pek bakamıyorum şu dönem hocam. Götürmezse de sorun yok iPhone sağ olsun şarj aleti üretmiş😃

Babam 2018'dan beri iPhone XS kullanıyor hiçbir sıkıntısı yok hala bir gram kasmıyor iPhone 11'de sizi birkaç yıl çok rahat götürecektir.

Babam 2018'dan beri iPhone XS kullanıyor hiçbir sıkıntısı yok hala bir gram kasmıyor iPhone 11'de sizi birkaç yıl çok rahat götürecektir.

XS çok güzel telefon hocam 11'den iyi. Halâ donmadan 6s-7 kullanan arkadaşlar var babanızın telefonu da kolay kolay kasmaz bence.

Geri
Yukarı