iPhone 11 alınır mı?

Bütçe
16000
iPhone 11 alınır mı? Alınırsa neden alınır? Alınmazsa neden alınmaz? Eksileri ve artıları nelerdir? Yerine önerebileceğiniz telefon var mıdır?

Alınmaz. Niye alınmaz? 1-vasat ekran 2-kazık fiyat. iPhone 11 yerine S21 FE almanı tavsiye ederim. İllaki iPhone alacaksan bütçeyi 8-9k zorlayıp ikinci el 12 Pro'ya da 12 Pro Max al.

Alınmaz. Niye alınmaz? 1-vasat ekran 2-kazık fiyat. iPhone 11 yerine S21 FE almanı tavsiye ederim. İllaki iPhone alacaksan bütçeyi 8-9k zorlayıp ikinci el 12 Pro'ya da 12 Pro Max al.
İlla ki 12 Pro yada Pro Max olmasına gerek mi var ? 8-9K bütçenin yarısı neredeyse. 12, 12 mini, 11 Pro’da gayet alınacak cihazlar.

İllaki 12 Pro'ya da Pro Max olmasına gerek mi var? 8-9k bütçenin yarısı neredeyse. 12, 12 mini, 11 Pro'da gayet alınacak cihazlar.

Hocam bahsettiğin cihazlar güzel bir itirazım yok ama 12 Pro'yu eline aldığında bu cihazları görmezden gelebilirsin. Cihaz özellikle tasarım konusunda kendine hayran bıraktırıyor. Kamerada RAW çekim, 6 GB RAM, 240Hz dokunmatik hızıda cihazı alınabilir kılan diğer unsurlar. Sana abartmıyorum bugünkü aklım olsa 12 Pro Max alırdım.

Hocam bahsettiğin cihazlar güzel bir itirazım yok ama 12 Pro'yu eline aldığında bu cihazları görmezden gelebilirsin. Cihaz özellikle tasarım konusunda kendine hayran bıraktırıyor. Kamerada RAW çekim, 6 GB RAM, 240Hz dokunmatik hızıda cihazı alınabilir kılan diğer unsurlar. Sana abartmıyorum bugünkü aklım olsa 12 Pro Max alırdım.
Bütçesine göre ?😀

iPhone 11 alınır mı? Alınırsa neden alınır? Alınmazsa neden alınmaz? Eksileri ve artıları nelerdir? Yerine önerebileceğiniz telefon var mıdır?

HD+, IPS, 6.1' özellikleri var. Ablamda var ve o bile 2 yıl olmasına rağmen Pro Max istiyor artık. 2020'de iPhone 7 kullanmak gibi bir şey artık IP11 almak. iPhone SE 4 yılbaşı çıkacak fakat Apple lütfen ama lütfen şu ana ekran butonunu kaldırsın. iPhone XR sadece işlemci yenileseler 42309432809432 insan alır ya lütfen kaldırın o butonu ya. iPhone 8 kullanıyormuşsunuz gibi geliyor resmen. Önerim bu bütçeye S21 Ultra gibi daha premium telefonlardır bence.

Geri
Yukarı