iPhone 11 siyah-beyaz renk seçimi

mr_wicKy

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ANAKART:B450 s2h Dragon
RAM:8x2 XPG 3000mhz
İŞLEMCİ:Ryzen 5 3500X
EKRAN KARTI:GTX 1660S GİGABYTE
Selam, sanırım yakın zamanda iPhone 11 alacağım fakat renk konusunda kararsız kaldım. Beyaz ve siyah renkleri arasında gidip geliyorum. Benim tercihim ilkte beyazdı fakat ortamlarda sırıtabileceğini ve siyahın bir erkek için daha hoş durabileceğini düşündüm ama yine de sonuca varamadım. Kullanan arkadaşların fikirleri nelerdir? Öneriniz var mı? (kılıf olarak şeffaf ve silikon renkli kullanacağım)

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    201,7 KB · Görüntüleme: 44
Selam, sanırım yakın zamanda iPhone 11 alacağım fakat renk konusunda kararsız kaldım. Beyaz ve siyah renkleri arasında gidip geliyorum. Benim tercihim ilkte beyazdı fakat ortamlarda sırıtabileceğini ve siyahın bir erkek için daha hoş durabileceğini düşündüm ama yine de sonuca varamadım. Kullanan arkadaşların fikirleri nelerdir? Öneriniz var mı? (kılıf olarak şeffaf ve silikon renkli kullanacağım)
Siyah

Siyah kullanıyorum ancak şuan alacak olsam belki beyaz alırdım. Tercih meselesi. Konudan bağımsız olarak iPhone 11 yerine 12 almaya çalışın.

Net beyaz , kılıf kullanma kullanıcaksan da şu yeni nesil solmayan lardan kullan

Siyah kullanıyorum ancak şuan alacak olsam belki beyaz alırdım. Tercih meselesi. Konudan bağımsız olarak iPhone 11 yerine 12 almaya çalışın.
Dostum öncelikle teşekkür ederim fikrin için,İphone 12 ile 6 bin tl'den başlayan farklar var o arayı kapatmam maalesef mümkün değil. Eğer İphone 11 kullanıyorsan ve müsaitsen biraz telefonun + ve - 'lerinden bahsedebilir misin? Alınabilecek en uygun iphone aslına bakarsak.

Ben her zaman siyahı sevmişimdir. Daha güzel duruyor. Cinsiyetten bağımsız, beyaz kullanan çok erkek de gördüm. Sırıtmıyor.
Fikrin için teşekkürler :)

Dostum öncelikle teşekkür ederim fikrin için, iPhone 12 ile 6 bin TL'den başlayan farklar var o arayı kapatmam maalesef mümkün değil. Eğer iPhone 11 kullanıyorsan ve müsaitsen biraz telefonun + ve - 'lerinden bahsedebilir misin? Alınabilecek en uygun iPhone aslına bakarsak.

Tabii. 2021 Aralık'tan beri kullanıyorum. Şikayetçi olduğum birkaç şey var:

1- Pil ömrü, pil gerçekten hızlı bitiyor. Pil sağlığım 89 şu an ve yetmiyor.

2- Isınma, telefonu aralıksız 30-40dk kullanırsam ısınıyor.

3- Kasada boya atmaları, hiçbir yere sürtmememe rağmen lenslerin kenarlarında boya atmaları meydana geldi. Bu durumu benim dışında yaşayan insanlar da çok.

4- Güncellemeler, yeni güncelleme geldiğinde hep iPhone 12 veya üstü yenilikleri alıyor. Örneğin geçen sene maske ile Face ID açma sadece 12 ve üstüne gelmişti. Dün de Türkiye'deki IPhone'lara 5G özelliği geldi ancak 12 ve üstüne :D can sıkıcı olabiliyor. Bunların dışında telefon nadiren donma, kasma yapıyor hala akıcı.

Bence 2023 yılında minimum iPhone 12 alınmalı. Tabii ki sizin kararınız.

Geri
Yukarı