iPhone 11 verip 13 almak mantıklı mı?

PPrens

Hectopat
Merhaba. Vatan Computer eskiyi getir yeniyi al kampanyasıyla eski telefonumu verip üzerine 16k verirsem 128 GB, 18, 5K verirsem 256 GB iPhone 13 alabiliyorum sizce değer mi?

O değişime o para fazla geldi bana ama batarya ve çoğu konuda 13'e geçmek iyi olacaktır.
İkinci el satıp almaya kalsanız ne kadar kar edersiniz onu da hesaplayın.

Gereksiz pahalı. İphone 11'i satıp üzerine biraz eklesen yurtdışından İphone 15 alınıyor. Ülkemizde maalesef telefon fiyatları çok saçmalaştı.

Bende de İphone 11 var. Telefon değişecek olsam Türkiye'den İphone bir cihaz almam artık. Yurtdışından alıp bir şekil kullanırım. IMEI kaydı olmadan alternatif çözümler var. 4G modem gibi.

4+4 ay kullanılır fiziksel sim ve E-sim ile, 4 ayda 4G modem ile kullanılabilir.

Bu saçma fiyatları vermekten iyidir bence.

Merhaba. Vatan Computer eskiyi getir yeniyi al kampanyasıyla eski telefonumu verip üzerine 16k verirsem 128 GB, 18, 5K verirsem 256 GB iPhone 13 alabiliyorum sizce değer mi?
Android>kullanan insanın kendini gereksiz zengin sandığı malum telefon.O paraya alacağınız android sizi daha çok memnun eder.

Hepsiburada su an benim iPhone 11'ime 22K verip iPhone 13'u de 37K'dan 3 taksitle satiyor o sekilde bakabilirsin ben de boyle almayi dusunuyorum.

Android>kullanan insanın kendini gereksiz zengin sandığı malum telefon. O paraya alacağınız Android sizi daha çok memnun eder.

O paraya bir S21 yapıştır süper istersende iPhone 11 sat, S23 alırsın kat kat iyidir.

Gayet iyi. 13'lerin piyasası 34.500 civarında şuan.

Yeni konular

Geri
Yukarı