iPhone 11 vs 13

Çok güzel yazmışsın ben sosyal medya için kameraya önem veriyorum bunu bilmem çok iyi oldu.

Rica ederim. Arka kamerası çok çok iyi. Ama ön kamerasını o kadar başarılı bulamadım. Bunda belki ekran koruyucunun denk gelmesi de sebep olmuş olabilir ama bak senin için bir link bırakıyorum. Bu linkte iPhone 11'in ön kamerada o dönemin diğer amirallerine göre biraz başarısız olduğu yer alıyor. Bunu da göz önünde bulundurabilirsin :)

Link: iPhone 11 Ön Kamerası İle Rakiplerinin Gerisinde Kaldı
Kaynak Technopat

Rica ederim. Arka kamerası çok çok iyi. Ama ön kamerasını o kadar başarılı bulamadım. Bunda belki ekran koruyucunun denk gelmesi de sebep olmuş olabilir ama bak senin için bir link bırakıyorum. Bu linkte iPhone 11'in ön kamerada o dönemin diğer amirallerine göre biraz başarısız olduğu yer alıyor. Bunu da göz önünde bulundurabilirsin :)

Link: iPhone 11 Ön Kamerası İle Rakiplerinin Gerisinde Kaldı
Kaynak Technopat

Arkadaşımda iPhone 11 kullanıyor fakat onun telefonuna elime falan alırken ısındığını fark ediyorum Biraz da şarjı hızlı bitiyor 13 almak Daha mantıklı geldi fakat o da biraz tuzlu işte:)

Olaylara teknolojisi ve albenisi kadar güncelliği ile de bakmak lazım bence. 2 yıl eskimiş bir ürüne 7000-7500 lira para vermek bence çok mantıklı değil. Şuan işler yolunda gidiyor olabilir ancak 1-2 sene içinde gelecek güncellemeler Iphone 11 için avantajdan çok dezavantaj oluşturmaya başlayacak. Bu gayet normal çünkü cihaz 3-4 yaşını doldurmuş bir cihaz olacak. Ancak siz daha 1-2 yıllık bir kullanım ömrüne sahip olduğunuz için normal olan şey size anormal görünecek. Benim şahsi tavsiyem teknolojide her zaman alınan dönemdeki alınabilecek en güncel makineyi almak. Çünkü alım gücünün düştüğü bir toplumda birşeyleri değiştirebilmek zaten yeterince zor. Değiştirmişken uzun süre götürebilecek, daha da uzun süre götürebilecek olanı tercih etmek en mantıklısı. "Biz ucuz mal alacak kadar zengin değiliz." mentalitesi bana her zaman mantıklı gelmiştir. Kısa vadede ucuz olan uzun vadede hep daha pahalı oluyor çünkü.

Geri
Yukarı