iPhone 13 vs 11

MetinMumcu

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sizce hangisini almalıyım. Aklımda sorular var yanıtlarsanız çok memnun olurum.

1- Bu telefonları Max ne kadar süre kullanabilirim?
2- Aradaki fiyat farkına değer mi?
3- Can alıcı ve önemli farklılıklar nelerdir?
4- Pil ömürleri ve günlük kullanımda sıkıntı yaşar mıyım?

Telefon alacağım zaman Netflix, Instagram vs kullancağım. Oyun oynamak tarzı işler yapmayacağım. Daha çok video ve fotoğraf ve günlük kullanımda kullancağım. Önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Şu an Samsung S7 kullanıyorum ve günde 3 4 defa 0'da 100'e şarjı getiriyorum. Kasmaya falan aşladı. Yardımcı olursanız memnun olurum. Bir de telefon alacağım zaman uzun zaman beni götürmesi öenmli. Şuan ki telefounum 6 senedir kullanıyorum. Uzun zaman kullanamak için alıyıroum. 2-3 yılda bir değiştirme gibi bir niyetim yok. Telefon ölene kadar kullanacağım.

1) Elindeki telefondan daha uzun süre kullanırsın.
2) 7000 TL az bir para değil açıkçası. İki model arasındaki farklar da az değil.
3) Donanım, performans, kamera, ekran, batarya gibi farklar var.
4) Iphone 13 modelinin bataryası daha iyi. 11 modelinin de bataryası iyidir.

Film izlemek için falan OLED ekran daha doğru bir tercih olur.

Benim tavsiyem hâlâ fiyat performans olarak en mantıklı tercihin S21 serisi olduğu yönünde.

1) elindeki telefondan daha uzun süre kullanırsın.
2) 7000 TL az bir para değil açıkçası. İki model arasındaki farklar da az değil.
3) donanım, performans, kamera, ekran, batarya gibi farklar var.
4) iPhone 13 modelinin bataryası daha iyi. 11 modelinin de bataryası iyidir.

Film izlemek için falan OLED ekran daha doğru bir tercih olur.

Benim tavsiyem hâlâ fiyat performans olarak en mantıklı tercihin S21 serisi olduğu yönünde.

Hocam annemde S20 var. S21 biraz büyük gibi geldi bana. 6.1 Inch'te tek elle telefonda her yere hakim olabiliyorum. Ama 6.8 inchte olamıyorum. Bir de değişiklik olsun diye iPhone almak istiyorum. Bir de iPhone 13, S21'e göre daha güçlü gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı