iPhone 11 vs GM 20

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

oscargorkem

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, benim elime güzel bir bütçe geçti ve telefon almaya karar verdim. Kuzenime sorduğumda bana iPhone dışında GM 20 telefonu almamı önerdi. Özelliklerine bakayım dedim, neredeyse ikisi de aynı, birisi 2000 diğeri 7000, sorduğum soru şu ki özellikleri aynı olan telefonlar neden 6-5K fark aralığıyla?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, benim elime güzel bir bütçe geçti ve telefon almaya karar verdim. Kuzenime sorduğumda bana iPhone dışında GM 20 telefonu almamı önerdi. Özelliklerine bakayım dedim, neredeyse ikisi de aynı, birisi 2000 diğeri 7000, sorduğum soru şu ki özellikleri aynı olan telefonlar neden 6-5K fark aralığıyla?

RAM, depolama ve ekran boyutu olarak aynı diye performansları aynı değil. En basitinden birisinin işlemcisi Apple A13 iken diğeri MH A25 ve bir ton özellikle Apple daha iyi. Cebinizden çıkacak maksimum miktarı ve kullanım amacınızı yazarsanız size bilgili kullanıcılar doğru telefonu önerir.

Merhabalar, benim elime güzel bir bütçe geçti ve telefon almaya karar verdim. Kuzenime sorduğumda bana iPhone dışında GM 20 telefonu almamı önerdi. Özelliklerine bakayım dedim, neredeyse ikisi de aynı, birisi 2000 diğeri 7000, sorduğum soru şu ki özellikleri aynı olan telefonlar neden 6-5k fark aralığıyla?

Cihazlar sadece RAM ile çalışmaya başladı da bizim mi haberimiz yok?

Merhabalar, benim elime güzel bir bütçe geçti ve telefon almaya karar verdim. Kuzenime sorduğumda bana iPhone dışında GM 20 telefonu almamı önerdi. Özelliklerine bakayım dedim, neredeyse ikisi de aynı, birisi 2000 diğeri 7000, sorduğum soru şu ki özellikleri aynı olan telefonlar neden 6-5k fark aralığıyla?

Cihazlar sadece RAM ile çalışmaya başladı herhalde?
Ne kadar yüksek performans vereceğini de ekran boyutu ve batarya belirliyor herhalde?

Dalga mı geçiyorsunuz hocam bu iki cihazı karşılaştırmak iPhone 11'e hakaret olur.

Her şey orada yazanlardan ibaret değil be hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı