iPhone 11 vs iPhone 12

Arada ki 3K için kesinlike iPhone 12. İlla ki iPhone mu düşünüyorsun?
Evet illa iPhone alacağım

O kadar para ayırmak istemiyorum dediyse neden iPhone 11'e o kadar para veriyorken iPhone 12'ye veremiyor? Almışken iyisini alsın fakat daha iyi amiral gemisi telefonlar varken bu fiyatlarda ikisi de alınmaz.
Haklısınız hocam ama telefondan PUBG oynuyorum maksimum performans ve almışken en iyisini alayım diyorumda izlediğim videolarda iPhone 11 ile iPhone 12nin arasında çok fazla bir fark olduğunu söylemiyorlar bende çok fark yok ise 12 almaya ne gerek var diye düşündüm.

çok fark yok ise 12 almaya ne gerek var diye düşündüm.
Oled ve çok daha uzun ömürlü olması için aradaki ufak farka kesinlikle değer. iPhone 11 çok fazla isim yaptığı için sıfır fiyatları gereğinden çok pahalı. 12 alınmalı.

Evet illa iPhone alacağım

Haklısınız hocam ama telefondan PUBG oynuyorum maksimum performans ve almışken en iyisini alayım diyorumda izlediğim videolarda iPhone 11 ile iPhone 12nin arasında çok fazla bir fark olduğunu söylemiyorlar bende çok fark yok ise 12 almaya ne gerek var diye düşündüm.
iPhone 12. Bence değecek farklar var. OLED ekran bile yeterli.

Kızımda ip12 var kuzeninde İp11 var. İkisinin yaptığı karşılaştırmayı izlemiştim. Aradaki ekran farkı için bile iphone 12 alınır. Üstelik dizayn olarak ta ikisi arasında benim iphone12 daha çok hoşuma gidiyor.

SoC, kamera ve donanım bakımından benzer cihazlar. A13'ün GPU'da watt başına performans gibi daha iyi olduğu noktalar dahi var ancak aradaki panel ve premium deneyim noktasına uçurum fark var, bambaşka cihazlar sanki. Aradaki fark az, 12 alın geçin.

Geri
Yukarı