iPhone 11 vs iPhone 12

DANAKILIKLI

Centipat
Yer
United States
Daha fazla  
Meslek
Kara Ambar kamyoncular derneği
Arkadaşlar 3-4 ay içinde iPhone 11 alacağım ya da iPhone 12. Bütçeniz varsa 12 alın demeyin bütçem var fakat telefona o kadar fazla ayırmak istemiyorum. 11 alırsam kaç sene daha güncelleme alır gün içinde telefona 2-3 en fazla 5 saat bakıyorum. Telefon 11 alırsam kaç sene gider?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 3-4 ay içinde iPhone 11 alacağım ya da iPhone 12. Bütçeniz varsa 12 alın demeyin bütçem var fakat telefona o kadar fazla ayırmak istemiyorum. 11 alırsam kaç sene daha güncelleme alır gün içinde telefona 2-3 en fazla 5 saat bakıyorum. Telefon 11 alırsam kaç sene gider?
Arada ki 3K için kesinlike iPhone 12. İlla ki iPhone mu düşünüyorsun?

Sıfır alacaksanız ikisinin de alınabilirliği yok. Benim gözümde S23 gibi bir amiral varken.

3-4 ay sonra alacağın ürünün fiyatı en az %20 zamlanmış olur. Şu anki piyasaya göre konuşursak da eğer 12'ye o kadar para vermeyi istemiyorsan iPhone 11 alacaksın mantıken. Tabi ki iş görür.

3-4 ay sonra alacağın ürünün fiyatı en az %20 zamlanmış olur. Şu anki piyasaya göre konuşursak da eğer 12'ye o kadar para vermeyi istemiyorsan iPhone 11 alacaksın mantıken. Tabi ki iş görür.
12’ye o kadar para derken? Arada 3000₺ var sadece. OLED ekran için bile verilir.

Konu sahibi demiş " o kadar para ayırmak istemiyorum " diye. Düzgün okursan böyle şeyler yazmana gerek kalmaz.
Ama mantıklı bir fark varsa alabileceği anlamına geliyor bu. Okuduğunu bu kadar mı anlıyorsun?

Konu sahibi demiş " o kadar para ayırmak istemiyorum " diye. Düzgün okursan böyle şeyler yazmana gerek kalmaz.

O kadar para ayırmak istemiyorum dediyse neden iPhone 11'e o kadar para veriyorken iPhone 12'ye veremiyor? Almışken iyisini alsın fakat daha iyi amiral gemisi telefonlar varken bu fiyatlarda ikisi de alınmaz.

Geri
Yukarı