iPhone 11 vs iPhone SE 2022

Yani ben 64 GB alırsam hiç bir şey yüklenmemiş.
Hali 54 GB mi olur?
Ortalama olarak evet.

Sadece PUBG oynuyorum çok fazla video foto çeken biri de değilim bi' bunun dışında kullanacağım uygulamada 8 9 tane.
iPhone SE daha mantıklı geliyor o zaman. Tabii arada ciddi bir fark yok performans olarak, yani iPhone 11'de de daha büyük bir ekran ile daha keyifli oynayabilirsiniz orası ayrı. Sizin zevkinize bağlı bundan sonrası.

İphone 11 kullanıyorum ve ekranı gerçekten berbat. Telefon bulanık gözüküyor ve çok bariz belli oluyor.

Sadece PUBG oynuyorum çok fazla video fotoğraf çeken biri de değilim bir bunun dışında kullanacağım uygulamada 8 9 tane.

Yani ben 64 GB alırsam hiç bise yuklenmemis.
Hali 54 GB mi olur?

Şu an için evet 10 GB yer kaplıyor. Bunun ileride güncel versiyonlarla artma ihtimali var tabii. Sistem verileri güncelleme ile artar zaten eylül gibi iOS16 olacak cihazlar.

Bence 2 cihazda alınmaz eski cihazları tavsiye ederim şu an ben sony xperia Z2 kullanıyorum 2014 de çıkmıs cihaz her şeyi aktif bunun gibi eski cihazları tercih ederim 450 tlye aldım oyun günlük ihtiyaclar vs hatta nfc bile kullanıyorum bu enflasyonda o kadar para verilmez he ben parayı yoldan topluyorum dersen buyur ver..

Yeni konular

Geri
Yukarı