iPhone 11 vs S21 FE

Hiç de sanmıyorum film izlerken siyah renklerin gri'MSI bir ton saçması daha çok rahatsız eder bence.
Ve sadece 326 PPI "11".

1 yıldır SE 2020 kullanıyorum. SE 2020 11 le aynı ekrana sahip. Bu ekranla filmde izledim, aşırı güneşli ortamada çıktım. Bir kez olsun kalitesinden şikayetçi olmadım. Bu ekran olayının abartıldığını düşünüyorum.

Ben de çok arada kaldım ama iPhone 11'i seçtim. 3 haftadır kullanıyorum ama telefonu pek beğenmedim. Samsung M52'den geçmiştim batarya olarak çok yetersiz geliyor bana ekranını da pek beğenmedim güncel fiyatı 15.5k civarı ben Amazon'dan almıştım iade edip A73 veya S21'e yönelmeyi planlıyorum.

1 yıldır SE 2020 kullanıyorum. SE 2020 11 le aynı ekrana sahip. Bu ekranla filmde izledim, aşırı güneşli ortamada çıktım. Bir kez olsun kalitesinden şikayetçi olmadım. Bu ekran olayının abartıldığını düşünüyorum.

4.7 inch ekrana 450-500 pikselde koysan iş görecek seviyede küçük zaten.

İkisinde de aynı teknoloji var. 11'i akrabam kullanıyor. Ekran kalitesinden en ufak bir şikayeti yok.

Yav he he küçük ekran o yüzden dünya genelinde 64milyon 11 satıldı. Bu kadar insan görmüyor bir siz görüyorsunuz.

Apple koyunu olupda 4.7 inch telefon kullanmam bu devirde özellikle ekran kasa oranı %90 telefonlar dururken SE 2020 yerinede gider 2.el S10e alırım ekran küçük çok iyi bir ekranı var 4K video bile izliyorsun 5.8 inch telefonda.

Apple koyunu olupda 4.7 inch telefon kullanmam bu devirde özellikle ekran kasa oranı %90 telefonlar dururken SE 2020 yerinede gider 2.el S10e alırım ekran küçük çok iyi bir ekranı var 4K video bile izliyorsun 5.8 inch telefonda.

SE 2020'yi geçen sene bütçem sadece SE ye yettiği için aldım. Benim düşündüğüm iki cihaz vardı. Biri Snapdragon'lu S20 FE diğeride 11 Pro Max'di. İkisini de bütçem yetmedi. Apple'ın koyunu diye bir şey yok. Apple = kalite doğru olan bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı