iPhone 11 vs S21 FE

SE 2020'yi geçen sene bütçem sadece SE ye yettiği için aldım. Benim düşündüğüm iki cihaz vardı. Biri Snapdragon'lu S20 FE diğeride 11 Pro Max'di. İkisini de bütçem yetmedi. Apple'ın koyunu diye bir şey yok. Apple = kalite doğru olan bu.

Herkese saygı duyarım fakat Apple böyle kazık fiyattan sattıkça ve telefonlarına ucuz olacak diye 720p olmayan bir ekran bile koyması benim için yeter ucuz etin yahnisi misali.

S20 FE 8/256 GB kullanıcı olarak söyleyebileceğim birkaç şey var:

1-) 1 yıldır aktif (oyun olsun, bol bol video fotoğraf olsun, bol bol program yükleme ve kaldırma olsun) kullanıyorum ve tek donma ve kasma belirtisi yok.
2-) Bazı fotoğraflarda ne yazık ki kalite düşüşü var ancak emin ol Xiaomi (daha önce kullandım ki hala kullanan tanıdıklarım var) kadar değil. İnstagram için konuştum normal çekimler cam gibi mübarek.
Instagrama attığımız zaman kalite kaybı yaşıyoruz yani apple gibi direk kaliteli yükleme yapmıyor

Instagrama attığımız zaman kalite kaybı yaşıyoruz yani apple gibi direk kaliteli yükleme yapmıyor
Evet biraz kayıp oluyor ama Samsung bu konuda optimizasyonu çok geliştirmiş önceden kullandığım Android telefonlara oranla oldukça düşük kalıyor bu kalite düşüşü ancak elbette Apple gibi instagram ile anlaşmalı değil.

S21 FE almanızı tavsiye ederim. S21 serisinde sosyal medya optimizasyonu var, fotoğraf kalitesini iPhone cihazlardaki gibi düşürmüyor.

S21 FE almanızı tavsiye ederim. S21 serisinde sosyal medya optimizasyonu var, fotoğraf kalitesini iPhone cihazlardaki gibi düşürmüyor.
Iphone 11 kullanmıştım onda bariz bir düşüş görmemiştim ama s21 fe de halen soru işareti var cevremde kimse kullanmadığı için sormak istemiştim sosyal medyaya video falan atan birisiyim 2.el iphone da almak istemiyorum

Ben olsam ben de almazdım, şu anki iPhone'lar iOS kullanmak isteyenlerin bile 2 kez düşünüp almasını gerektirecek fiyattalar. S21 FE neredeyse her konuda iPhone 11'den daha iyi bir cihaz, sosyal medya konusunda da üzeceğini sanmıyorum.
O konuda düşündürüyor beni şuan eğer inceleme şansım olsa direk alırım s21fe yi

Teknosa gibi yerlere gidip bakacağım ama tam emin değilim s21 fe konusunda 13.500 yp s21fr sıfır alıyorum 13500 tl ye iphone 11 64 gb 16 garanti 92 pil olanı alıyorum sosyal medya önemli olduğu için kararsız kaldım oyun ara sıra oynarım genellikle video izliyorum veya gece ve gündüz snap tarzı videolar çekiyorum

Ben Turkcell'de denemiştim. Bayilere, Mediamarkt'a falan bakabilirsiniz.
Teknosa gibi yerlere gidip bakacağım ama tam emin değilim s21 fe konusunda 13.500 yp s21fr sıfır alıyorum 13500 tl ye iphone 11 64 gb 16 garanti 92 pil olanı alıyorum sosyal medya önemli olduğu için kararsız kaldım oyun ara sıra oynarım genellikle video izliyorum veya gece ve gündüz snap tarzı videolar çekiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı