iPhone 11 vs Xiaomi 12 Lite

Bende 2000 model bilgisayarıma kilit açarak Windows 11 yükledim on numara gözüküyor. La havle ya

Evet zamanın en iyi işlemcisidir kendisi artık günümüz için yetersiz kaldığı düşünüyorlar ama hala kaldıramadığı oyun program yok Android 13'ü de rahat rahat çalıştırıyor. Android 15'e kadar yolu var bu işlemcinin

Bu konuları hiç araştırmadığım için bilgili değilim. Telefonu ilk aldığımda bilgili bir arkadaşım EU ROM kurmuştu. Attığınız videoları boş bir zamanımda izleyeceğim. Açıkçası ben de telefonumdan memnunum, bu aralar biraz kurcalamak istiyorum bakalım.

Hevesini kırmanı istemem ama Android 15’i zorlayamazsın…

Önerileriniz iyi güzel ama benim bütçem sadece bunlara yetiyor Samsung S21 FE'yi zorlasam alırım ancak. Bu ikisinden hangisi daha çok önerilirse onu alacağım. Belki telefonumu yaptırırım bilmiyorum, çok kararsız kaldım. Pahalılık...

Hevesini kırmanı istemem ama Android 15'i zorlayamazsın…

Android 14 beta da sorunsuz çalıştı ama 15'i bilemem. 14 de kalsa bile en az 5,6 yıl tüm uygulamalar yüklenebilir şu an Android 5, 6, 7'ye bile neredeyse tüm uygulamalar yüklenebiliyor ama iOS öyle değil. Ben bu yüzden Android'i seviyorum işte.

iOS zaten bu desteği kendi veriyor

S22' ye yetmiyorsa S21 FE.

iOS zaten bu desteği kendi veriyor

Aynı yıl çıkmış olan iPhone 6 ve Sony Z3 compact cihazımı ele alacağım iPhone 6 çoğu programı oyunu desteklemiyorken Z3 compact cihaza Android 10 ROM atarsanız desteklemeyen uygulama, oyun kalmıyor. Stock hali Android 6 iken bile çoğu programı yükleyebilirsiniz. Yani Z3 compact da Instagram kullanılabiliyorken iPhone 6 da kullanamıyorsunuz. İkisi de aynı yıl çıkan cihazlar.

İphone 7 ne zaman ölecek? Bu şekil instagram desteklememe falan tarzı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…