iPhone 11 vs XS vs XS Max vs XR vs SE

Size kalmış ekran önemliyse XS Max daha iyi ama bence almışken 11 alınmalı ve değer.
@Unspecified Person dostum gülünç bir durum ortada görmüyorum. iPhone 11 işlemcisi daha iyi olsa ne olmasa ne. Xs MAX’ten sonra çıkan belediyeler tarafından halka dağıtılan standart ekranlı dandik bir model 11.

@Unspecified Person dostum gülünç bir durum ortada görmüyorum. iPhone 11 işlemcisi daha iyi olsa ne olmasa ne. XS Max'ten sonra çıkan belediyeler tarafından halka dağıtılan standart ekranlı dandik bir model 11.

İşte iPhone 11'i forumlardan öğrenip burada kötüleyen biri daha 🤣🤣 sen eğer işlemcisi iyi olsa ne olmasa ne diyorsan telefon tavsiyesi yapmaman lazım. Bu kategorinin amacı insanlara iyi telefon önermek, kötü telefon değil.

Merhaba. Sizce bu telefonlardan hangisi alınır? Oyun performansı önemli şarj sıkıntı etmeyin.

iPhone 11 almanı tavsiye ederim.

Tabii ki de iPhone 11, ama ekran ve kamera olarak XS biraz daha iyi.

11 kamerada genel olarak XS'ten daha iyi. Kamerada XS in artısı telephoto lensten dolayı portre ve Zoom. Bu iki unsur dışında renk doğruluğu, Ultra geniş açı, HDR, gece modu gibi unsurlarda 11 kamerası daha iyi.

Geri
Yukarı