iPhone 11 vs SE3 vs XS Max

Merhaba arkadaşlar. Bu üç cihaz arasında kaldım. Baska telefon onermeyın. Benim için ekran boyut batarya hiç onemli değil. Kamerası onemlı. Isınmaması onemlı ve 3 4 yıl goturmesı gerekli. iPhone 6'yı 9 yıl kullandım.

XS Max'i diğer telefonların yanında eleyiniz, sırf ekranı daha iyi diye daha kötü bir telefon alınmaz. Diğer kalan iki telefon arasından eğer ekran boyutu sizin için önemliyse iPhone 11, eğer ekran boyutu önemli değilse iPhone SE3 alın.

Merhaba arkadaşlar. Bu üç cihaz arasında kaldım. Baska telefon onermeyın. Benim için ekran boyut batarya hiç onemli değil. Kamerası onemlı. Isınmaması onemlı ve 3 4 yıl goturmesı gerekli. iPhone 6'yı 9 yıl kullandım.

Üçü arasında kamera olarak en iyisi iPhone 11 ama 11 şu anda kazık fiyattan satılıyor. Senin yerinde olsam ikinci el 12 mini ya da 12 Pro alırdım.

Üç cihaz arasında SE3. Ama o bütçe civarlarında veya bir tık üstünde iPhone 12 mini almak en mantıklısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı