iPhone 11 Wi-Fi kopuyor

CaptainJoseph

Zeptopat
Merhabalar arkadaşlar, iPhone 11 Wi-Fi problemi yaşıyorum. Hem 2.4 GHz hem de 5 GHz kullanırken var bu sorun, sorun şöyle: Wi-Fi kullanırken internet gidiyor birden Wi-Fi işareti var ama internet yok, Wi-Fi kapatıp açılınca düzeliyor. Nasıl düzeltebilirim? Hiç gitmemesi için.

Not: Wi-Fi'de internet gidiyor ama bilgisayarda falan internet var test ettim sadece iPhone 11'de gidiyor.

Not: 2: Telefon daha yeni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende de iPhone 11 iOS 14.6 bir de şunu sormak istiyorum siz 14.6 geçtikten sonra piliniz daha hızlı bitmeye başladımı yoksa aynı mı?

Hocam telefona pek bakamıyorum onun için net bir şey söyleyemem ama bu yeni güncellemerde şarjın hızlı bittiği oluyor yakında yeni güncellemeyle optimize ederler.
(Hocam bir de konuyu çözüldü olarak işaretlerseniz sanırım bu Wi-Fi sorunu kronik bir sorun diğer arkadaşlarda faydalansın)

Son düzenleme:
Hocam telefona pek bakamıyorum onun için net bir şey söyleyemem ama bu yeni güncellemerde şarjın hızlı bittiği oluyor yakında yeni güncellemeyle optimize ederler.

Hocam son olarak çok yardımcı oldunuz çok sağ olun son olarak ben modem kablosuz bölümünden stbc tx ayarını kapattım başka yapmam gereken bir şey var mı? ya da tavsiyeniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı