iPhone 11'de birden fazla düşük pil bildirimi geliyor

RtxPolat

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Cihazın pili yüzde 20 olduğunda 19'a inene kadar yaklaşık 2-3 kere pil %20 kaldı diye uyarı veriyor, bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununun sebebini bilmiyorum ama bence iphone 11 ciddi anlamda sıkıntılı bir cihaz. Kendimde iphone 11 kullanıyorum her güncelleme geldiğinde telefon daha da kullanılmaz hale geliyor. En basitinden bildirim geliyor o sıra bakamıyorum aynı bildirimin sesi 2-3 kere daha geliyor. Ekran kapanınca Wi-Fi bağlantısı kopuyor Instagram ve WhatsApp da bir ton hata var. Gerçekten can sıkıcı bir duruma dönüştü. İlk çıktığı zaman almıştım o zaman harbiden güzel telefondu. Bir daha iPhone almayı düşünmüyorum hem çok fazla hata var hem de çok kısıtlı cihazlar en basitinden müzik bile dinlenmiyor zil sesleri ayrı ayrı ayarlanmıyor hapishane gibi cihaz. Yazarken sinirlerim bozuldu :D

Herhangi bir sorun oluşturmaz. İstersen dfu mod ile sıfırla. Yeni güncelleme ile de oluşmuş olabilir.

Bir sorum olacak. iOS 16.4'e güncellendikten sonra iPhone 11 telefonumu bazen ekran açılırken gecikmeli açılıyor bir anda yumuşak geçiş olmuyor. Ana ekranda aşağı kaydırınca klavye gecikmeli geliyor. Muhtemel güncelleme yaparken sürüm hatalı oldu ondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Aynı durum Apple Watch'da da var. Watchos 9.4 yüklü. Dün sabah açarken Apple logosu yarım bir şekilde ekrana geldi normalde açıldıktan sonra takılmazdı ilk açılırken bildirim takılarak açılıyor. İki cihazı da sıfırlasam düzelir mi? En son iOS 15 ve watchos 8'den geçince ikisini de sıfırlamıştım. Ama sıfırlarken IPhone'u dfu moduna bir türlü alamadım. Nasıl dfu moduna alabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı