iPhone 11'den 13'e geçilir mi?

Teşekkürler hocam ama 14 daha iyi bir cihaz neden öyle dediniz? Arasında çok fark olmadığını düşündüğünüz için mi?
Evet. Tamamen gereksiz buluyorum 14'ü.

11'den 13'e muazzam bir upgrade olmaz. Parasına değmez. iPhone aynı iPhone. Asıl upgrade S23+ olur.

Yanılıyorsunuz. Bir çok konuda 3-4 kat daha iyi güzel bir yükseltme olur. Konu sahibi 11 ile 13 sormuş başka bir öneri istememiş galiba.

Yanılıyorsunuz. Birçok konuda 3-4 kat daha iyi güzel bir yükseltme olur. Konu sahibi 11 ile 13 sormuş başka bir öneri istememiş galiba.

Konu sahibi hata yapmasın ve pişman olmasın diye öneri yapıyorum. Amacım konu sahibini memnun etmek. iPhone 13 ve iPhone 11 arasında devrim yaratacak bir fark yok. S23+ ile iPhone 13 arasında dağlar kadar fark var.

Konu sahibi hata yapmasın ve pişman olmasın diye öneri yapıyorum. Amacım konu sahibini memnun etmek. iPhone 13 ve iPhone 11 arasında devrim yaratacak bir fark yok. S23+ ile iPhone 13 arasında dağlar kadar fark var.

Teşekkür ederim öncelikle. Apple tarafında kalmak istediğim için ve bütçe de iPhone 13'e yettiği için böyle bir konu açtım. iPhone 11 ekran olarak hoşuma gitmiyordu umarım 13'ten memnun kalırım.

13 ve 14 arasında ram farkı dışında doğru dürüst bir fark yok @nokaEXE
Güle güle kullanın hayırlı olsun.
@403377
İşin sonunda ekran tazeleme hızı dışında doğru doğru dürüst bir fark görülmeyecektir, S23’ün avantajı güncellik ve F/P açısından milyon kat daha iyi bir cihaz olduğudur hatta büyük konuşuyorum bir iPhone XS veya bir S21 falan alsak güncel cihazların yanında yine devasa bir günlük fark hissettirmeyeceklerdir. Arkadaşa hayırlı olsun güle güle güle kullansın.

Size göre yok bana göre var bu doğrultuda yorum yaptım. Bende S23 önermesini bilirim ki önerdiğim çok oldu eski mesajlarımda ama konu sahibi başka markalardan öneri istememiş o yüzden önermedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı