iPhone 11'den 13'e geçilir mi?

Merhaba. Şu anda iPhone 11 128 GB kullanıyorum. Kasım 2022'de aldım. 5-6 aydır kullanıyorum. Elime de yakın zaman da 8-10 bin lira para gelecek. iPhone 13 almaya değer mi veya bu cihazı daha kullanmalı mıyım?
Bence şu dönem için 11 yeterli.Sizin kararınız ama.

Şöyle bir komedi videosu vardı Instagram da

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biraz trajikomik bir video :) Ekran konusunda Apple'ın hala Samsung'un yanına bile yaklaşabileceğini düşünmüyorum. Ki bir sürü parçayı da Apple'a Samsung tedarik ediyor.

Merhaba. Şu anda iPhone 11 128 GB kullanıyorum. Kasım 2022'de aldım. 5-6 aydır kullanıyorum. Elime de yakın zaman da 8-10 bin lira para gelecek. iPhone 13 almaya değer mi veya bu cihazı daha kullanmalı mıyım?
2015 mercedesten 2019'a geçmek gibi. bence gereksiz. ne zaman guncelleme biter o zaman geç.

Iphone 14 Proda A16 varken niye düz modelde A15 Bionic ? Hiç sorugladınız mı hocam
13 serisindeki A15 ile 14’teki A15 aynı değil.

Şöyle bir komedi videosu vardı Instagram da

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Biraz trajikomik bir video :) Ekran konusunda Apple'ın hala Samsung'un yanına bile yaklaşabileceğini düşünmüyorum. Ki bir sürü parçayı da Apple'a Samsung tedarik ediyor.
Amoled ve IPS ekran bir değil. Çalışma prensipleri nedeniyle bu fark ortaya çıkıyor.

Şöyle bir komedi videosu vardı Instagram da.

Biraz trajikomik bir video :) ekran konusunda Apple'ın hala Samsung'un yanına bile yaklaşabileceğini düşünmüyorum. Ki bir sürü parçayı da Apple'a Samsung tedarik ediyor.

Samsung dünyadaki Sony harici her firmaya ekran temin ediyor. Ama bir Apple kadar kaliteli bir şirket değil biliyoruz bunu. Fakat Apple parasına göre telefon yapıyor maalesef :( bende 14 Pro Max var mesela ekranı mükemmel. Ondan önce de 11 vardı 11 resmen çöptü.

13 serisindeki A15 ile 14’teki A15 aynı değil.

Amoled ve IPS ekran bir değil. Çalışma prensipleri nedeniyle bu fark ortaya çıkıyor.
Niye A16 değil sorusunun hala cevabı değil.
Amoled ile IPSin bir olmaması da cevap değil 🤡 Amoled daha iyi. Öyle olmasaydı Apple da Amoled ekrana geçmezdi değil mi :)

Samsung dünyadaki Sony harici her firmaya ekran temin ediyor. Ama bir Apple kadar kaliteli bir şirket değil biliyoruz bunu. Fakat Apple parasına göre telefon yapıyor maalesef :( bende 14 Pro Max var mesela ekranı mükemmel. Ondan önce de 11 vardı 11 resmen çöptü.

Apple kadar kaliteli bir şrket değil mi? Güldürmeyin beni. Apple'ın en büyük tedarikcisi Samsunga, Apple daha iyi demeniz sadece fanboyluk. Ekran, RAM, Depolama birimlerini kimden alıyor Apple 🤡
Tabii ya iPhone kullanıyorum dışında elma içi Samsung.

Kusura baknayın arkadaşlar ama popüler kültürün etkisi ile böyle şeyleri savunmanız sadece komediden ibaret.

Ulan Samsung ne büyüksün be, Mobilde Apple'ı tokatla, git televizyon üret LG'yi tokatla, çamaşır bulaşık makinesi üret Boschu Siemensi tokatla, depolama birimi üret WD Seagate gibi markaları tokatla. Ram üret vs. vs. :)

Son düzenleme:
Amoled ile IPSin bir olmaması da cevap değil 🤡 Amoled daha iyi. Öyle olmasaydı Apple da Amoled ekrana geçmezdi değil mi :)
A15 zaten oldukça iyi bir işlemci. Yeni dizayn ile de daha iyi oldu. A16 yonga setinde Dynamic Island ve bazı birkaç özellik için geliştirilen Display Engine ve yeni kamera seti için iyileştirilen ISP var. Yani iPhone 14’te gerek olmayan birimler. Yeni bir yonga seti geliştirmek maliyetli olduğu için zaten iyi olan yonga setini iyileştirerek kullandılar.

iPhone’lar iPhone 11 hariç OLED ekran kullanıyor. iPhone 11’de IPS kullanılması ucuz olabilmesi için ve bu politika başarıyla sonuçlandı. iPhone 11 çok sattı ve kullanan kişilerin genelde bir sonraki telefonu da iPhone oldu.

AMOLED ile IPS'in bir olmaması da cevap değil 🤡 AMOLED daha iyi. Öyle olmasaydı Apple da AMOLED ekrana geçmezdi değil mi :)

Apple kadar kaliteli bir şrket değil mi? Güldürmeyin beni. Apple'ın en büyük tedarikcisi samsunga, Apple daha iyi demeniz sadece fanboyluk. Ekran, RAM, depolama birimlerini kimden alıyor Apple 🤡
Tabii ya iPhone kullanıyorum dışında elma içi Samsung.

Kusura baknayın arkadaşlar ama popüler kültürün etkisi ile böyle şeyleri savunmanız sadece komediden ibaret.

Ulan Samsung ne büyüksün be, mobilde Apple'ı tokatla, git televizyon üret LG'yi tokatla, çamaşır bulaşık makinesi üret Bosch'u Siemens'i tokatla, depolama birimi üret WD Seagate gibi markaları tokatla. RAM üret vs. vs. :)

Bir Samsung kullanıcısının veri analizi yapmadan kurduğu cümleler alakasız bağdaştırmalar. Evet ya çok doğru Apple televizyonda üretiyordu zaten :D neyse Max Samsung kullancısı ve düşük bütçe sorunsalı der güler geçerim sen gerçekten bir S23 ultraya 40 bin lira ver seneye 15 bin lira değer 20 bin lira değer kaybetsin tabii efendim :D :D :D

Yeni konular

Geri
Yukarı