IPhone 11'den hangi telefona geçilir?

Maks. bütçe 18k ise 21k'lık telefon nasıl öneriliyor anlamadım. Üstelik kutudan adaptör + kılıf çıkmadığı için ona ek olarak en az 1000 TL'lik bütçe ayırmak gerek yani en düşük 22000 TL yapıyor. Eğer bu fiyat bandına çıkıyorsanız Realme GT 2 Pro ve Xiaomi 12 öneririm.

18k'nın 1 TL üzerine çıkılamıyorsa; Realme GT 2 en mantıklı cihaz. Honor 90 ve Nothing Phone 1 de diğer seçenekler.

16.000TL civarında Vivo V23 görmüştüm ama nasıldır pek bilmiyorum.

Samsung tarafında S23 FE/S22 serisi ve S21 Ultra'nin altına gecmezdim.
Hocam şuan elimde 18.000 TL var ama birkaç haftaya 25.000 TL'ye kadar çıkabilirim.
Kabaca birkaç haftayı beklemek daha mantıklı. S23'e çıkın olmazsa S22.

Hocam şuan elimde 18.000 TL var ama bir kaç haftaya 25.000 TL'ye kadar çıkabilirim.
S23 (256gb) şu an için 30k altı alınabilecek en iyi cihaz. Ancak tek tük yerde kalmış, mesela A101 var, diğer satıcılar şahsi satıcılar olduğu için güven vermiyor. Mediamarkt, Vatan gibi teknoloji mağazaları 34k'dan satıyor. Samsung shop'ta 40k. Birkaç haftaya fiyatlar nolur kestirmek zor. Yeni yıl geliyor. Her şeye zam olacak. Şu an almayacaksanız 25k'ya çıkacağınız zamanki cihaz fiyatlarına göre değerlendirmeler yapılır.

Ayrıca kamera için S23 FE de bakılabilir. Exynos, 25w ve kalın çerçeveleri olması sizin için sorun değilse. Nord 3 ve 13T gibi cihazlar da yok dersek yalan olur.

Son olarak iPhone 11'i 2. el 18k'ya kim alıyor merak ettim doğrusu :) Zira daha düşük fiyata satmaya çalışıp satamayanlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı