iPhone 11'den iPhone 13'e geçilir mi?

BlackGRY

Kilopat
Yer
Kahramanmaraş
Merhaba, bu hafta yaklaşık 2 senedir kullandığım iPhone 11'imi bataryası yüzünden değiştirmeye karar verdim yerine iPhone 13 128 GB alınır mı? iPhone 13 söylendiği kadar iyi mi?
Bu konuda sizlerden görüşlerinizi bekliyorum.
Not: iPhone 11 64 GB.

Normalde 2 yılda bir garantisi dolmadan iPhone değiştiririm ama 13'e geçmeye değer bir iyileştirme olmadığı için geçmedim. Arkadaşımda var, yan yana tutup fotoğraf çektim onda bile pek fark yoktu. Tutuş hissiyatı olarak da 11 daha iyi. Şu an en mantıklısı eğer bütçeniz varsa 14 Pro modeline geçmek. Yoksa 2 adet ikinci el iPhone 11 parasına 13e geçmek mantıksız geliyor bana.

Ben yurt dışı 14 Pro modeline geçeceğim.

iPhone 13 fiyatına S22 Ultra daha mantıklı bir seçim olur, yurt dışında S22 Ultra 13 Pro Max'den bile pahalı zaten...

iOS kullanmak istiyorsan geçilebilir olduğunu düşünüyorum.

Android tarafında Samsung'un telefonları çok güzel tasarım donanım olarak ama yine de Android'e alışık olmadığım için pek sıcak bakmıyorum.

Normalde 2 yılda bir garantisi dolmadan iPhone değiştiririm ama 13'e geçmeye değer bir iyileştirme olmadığı için geçmedim. Arkadaşımda var, yan yana tutup fotoğraf çektim onda bile pek fark yoktu. Tutuş hissiyatı olarak da 11 daha iyi. Şu an en mantıklısı eğer bütçeniz varsa 14 Pro modeline geçmek. Yoksa 2 adet ikinci el iPhone 11 parasına 13e geçmek mantıksız geliyor bana.

Ben yurt dışı 14 Pro modeline geçeceğim.

Öneriniz için teşekkür ediyorum.
Fakat yurt dışı cihazı almayı düşünmüyorum şu anda da 14 Pro modeline geçecek bütçem yok maalesef. iPhone 13'ten daha pahalı telefonlara bakmıyorum.

iPhone 11'i bilmem ama XS Max 64'lük var ve gayet gün içi işlerimi hallediyorum. 11'in de bir o kadar kullanışlı olduğunu düşündüğümden tavsiyem bu zamanda bir telefona o kadar para verilmesi bütçe ayrılması doğru gelmiyor ama size kalmıştır.

Android tarafında Samsung'un telefonları çok güzel tasarım donanım olarak ama yine de Android'e alışık olmadığım için pek sıcak bakmıyorum.

Öneriniz için teşekkür ediyorum.
Fakat yurt dışı cihazı almayı düşünmüyorum şu anda da 14 Pro modeline geçecek bütçem yok maalesef. iPhone 13'ten daha pahalı telefonlara bakmıyorum.

Benim önerim geçmen olur. Bende iPhone 11 128 GB var pil yüzdesi 97, satıp üzerine yaklaşık 10k ekleyip değiştireceğim. MediaMarkt'a da yan yana 11 ile test ettim kamera olarak 13 daha canlı ve elde tutuş hissi olsun ağırlığı olsun daha iyi.

Benim önerim geçmen olur. Bende iPhone 11 128 GB var pil yüzdesi 97, satıp üzerine yaklaşık 10k ekleyip değiştireceğim. MediaMarkt'a da yan yana 11 ile test ettim kamera olarak 13 daha canlı ve elde tutuş hissi olsun ağırlığı olsun daha iyi.

Beni en çok cezbeden tarafı ise ekranın OLED olması. Ve A15 bionic çip.

Alınabilir. 13 Pro alabilmen dâhâ da iyi olur.

13'ün Pro segmentine çıktığımız zaman maalesef 30 bin TL üstü fiyatlarla karşılaşıyoruz bütçem buna elvermiyor maalesef.
Ama 13 Pro gerçekten hoş telefon.

Evet ekran kısmını atlamışım. Aralarında çok fark var. iPhone 11'in ekranı bence 15k bir fiyatı olan telefona göre kötü.
Katılıyorum, ben Turkcell’den 6499 TL gibi bir fiyata almıştım o zamanlar ekran o fiyata göre iyi denebilirdi fakat şu anki 15K fiyata asla LCD ekran almam. Geceleri LCD olması rahatsız ediyor.

Geri
Yukarı