iPhone 11'den iPhone 12 veya 13'e geçilir mi?

Demeanour

Hectopat
Elimde tertemiz, kullanmasını da çok sevdiğim ancak ekranından ve işlemcisinden dolayı değiştirmek istediğim iPhone 11'im var. iPhone 12 veya 13 almayı düşünüyorum ancak iPhone 13'ler genel olarak baktığım yerlerde yurt dışı cihaz olarak satılıyor ve bu durumdan dolayı iPhone 12 genel olarak yurt içi satıldığı için bir adım daha önde bana göre. Sizin bu konu hakkında fikriniz nedir? Bütçeyi çok aşamayacağımı da söylemiş bulunayım.

11 den 12 ye geçilmez. Çok bir fark yok. Bende 11 arkadaşımda 12 vardı. Karşılaştırdık. Ekranın OLED olması dışında bariz bir fark görmedik. Ama 11 sattım 14 Pro Max aldım. Arasında deli gibi fark var. 11 den 13 Pro ya geçebilirsin mesela. 13 Pro hem boyut hemde kullanım açısından çok iyi. 14 Pro ve Max bütçeyi çok zorlayabilir.

Elimde tertemiz, kullanmasını da çok sevdiğim ancak ekranından ve işlemcisinden dolayı değiştirmek istediğim iPhone 11'im var. iPhone 12 veya 13 almayı düşünüyorum ancak iPhone 13'ler genel olarak baktığım yerlerde yurt dışı cihaz olarak satılıyor ve bu durumdan dolayı iPhone 12 genel olarak yurt içi satıldığı için bir adım daha önde bana göre. Sizin bu konu hakkında fikriniz nedir? Bütçeyi çok aşamayacağımı da söylemiş bulunayım.

İkinci el 12 Pro almanı tavsiye ederim.

11'den 12'ye geçilmez. Çok bir fark yok. Bende 11 arkadaşımda 12 vardı. Karşılaştırdık. Ekranın OLED olması dışında bariz bir fark görmedik. Ama 11 sattım 14 Pro Max aldım. Arasında deli gibi fark var. 11'den 13 Pro'ya geçebilirsin mesela. 13 Pro hem boyut hem de kullanım açısından çok iyi. 14 Pro ve Max bütçeyi çok zorlayabilir.

11 ile 12 arasında fazla fark yok? Emin misin? 12'nin 11'e göre: 1-ekran 2-kamera 3-tasarım 4-hoparlör 5-5G gibi ciddi artıları varken nasıl fazla fark yok diyorsun anlamakta zorlanıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı