iPhone 11'den S23'e geçmek mantıklı mı?

meuzi

Hectopat
2022'de iPhone 11 aldım şu an değiştirmek istiyorum ama kararsızım. İP13 ve S23 arasında kaldım. S23 daha güncel olduğu için onu düşünüyorum ancak iOS işletim sistemine alıştığım için Android telefonda sorun yaşamaktan korkuyorum. Sizce geçmek mantıklı olur mu? Sorun yaşar mıyım S23'te? Aradaki fiyat farkını vermeye değer mi?

2022'de iPhone 11 aldım şu an değiştirmek istiyorum ama kararsızım. İP13 ve S23 arasında kaldım. S23 daha güncel olduğu için onu düşünüyorum ancak iOS işletim sistemine alıştığım için Android telefonda sorun yaşamaktan korkuyorum. Sizce geçmek mantıklı olur mu? Sorun yaşar mıyım S23'te? Aradaki fiyat farkını vermeye değer mi?
Bence değer.Android'de sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum ama tabii ki ufak tefek sıkıntılar olacaktır.Önerim S23'e geçmen.

Değer.
Mantıklı.

Hatta S24'te düşünebilirsin. Yerinde olsam durmazdım bile.

Kanka sırf ekranı yüzüden bile geçmeyi düşünebilirsin. 11'de LCD ekran var ve 60Hz yenileme hızına sahip, S23'te ise dynamic AMOLED ekran var ve 120Hz yenileme hızına sahip. Ayrıca parlaklık açısından da S23, 11'e 3 kat fark atıyor. 11'in ekranı cidden çok kötü, kalite açısından olsun, PPI değeri olsun, çözünürlük olsun ayrıca oyunları da çok yüksek FPS değerlerinde oynayabilirsin. Samsung'un üstündeki işlemci AnTuTu'da 2. sırada yer alan işlemci ve iPhone 14 serisinin tümünü tokatlayan 15 serisinde ise sadece 15 Pro'yu tokatlayamayan bir işlemcisi var. Bence düşünmeden almalısın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçin durmayın bile.

Android'e geçmek istiyorsan geçince çok kolay alışırsın ama IP11 de hala hızlı tam geçme zamanı değil bence.
iPhone 11'e hızlı diyorsan yavaş dediğin cihaz herhalde 4S falan senin hocam.

Geri
Yukarı