iPhone 11'den S23'e geçmek mantıklı mı?

Geçin durmayın bile.

iPhone 11'e hızlı diyorsan yavaş dediğin cihaz herhalde 4S falan senin hocam.

İp 11'den eski Apple piyasada yok zaten kullanılacak durumda değiller ama 11'in 6 ay-1 sene daha gideri var. YouTube'yi 4 saniyede açmakla 1 saniyede açmak hız farkı olmaz. Çok fazla oyun oynuyorsa geçebilir pil için diyeyim. Oyun yoksa geçmek israf olur şahsi fikrim herkesin düşüncesini alabilirsin.

İp 11'den eski Apple piyasada yok zaten kullanılacak durumda değiller ama 11'in 6 ay-1 sene daha gideri var. YouTube'yi 4 saniyede açmakla 1 saniyede açmak hız farkı olmaz. Çok fazla oyun oynuyorsa geçebilir pil için diyeyim. Oyun yoksa geçmek israf olur şahsi fikrim herkesin düşüncesini alabilirsin.

Şu dönemde kimse 2019'dan kalma cihaz kullanmak istemez.

Kullanmak istemeyebilir çok zenginse her 6 ayda 1 telefon değiştirsin ama IP 11 hala iş yapıyor. İki telefonu da deneyimledim.

Dostum hala iş görüyor olması yenilenmesi gerektiği gerçeğini değiştirmiyor. Bendeki M33 bile 11'e bakınca ekranı daha iyi duruyor, göz kanatmıyor.

Geçilir. S23 alın, iPhone 13'den daha iyi bir cihaz.
Hocam öyle doğru diyorsunuz ama Samsung cihazların değer kaybetme mevzusundan çekiniyorum biraz. Biliyorsunuz ki iPhone telefonlarda aldığınız fiyata yakın bir şekilde satabiliyorsunuz durumu iyiyse. Amiral gemisi Samsung telefonlarda nasıl bu durum?

Hocam öyle doğru diyorsunuz ama Samsung cihazların değer kaybetme mevzusundan çekiniyorum biraz. Biliyorsunuz ki iPhone telefonlarda aldığınız fiyata yakın bir şekilde satabiliyorsunuz durumu iyiyse. Amiral gemisi Samsung telefonlarda nasıl bu durum?
O konu hakkında pek bir bilgim yok lakin Amiral Gemisi Samsung cihazların da fazla değer kaybedeceğini sanmıyorum.

Şöyle düşün Samsung telefonu "alırken" kazanıyorsun, iPhone ise satarken, iPhone asla yerel fiyatlandırma yapmaz bu sebeple değerini korur, ancak Samsung ise yerel fiyatlandırma yaparak alırken kazandırıyor satarken ise kazandığını geri alıyor, kısacası değerini koruma muhabbetine takılmanıza gerek yok.

Şöyle düşün Samsung telefonu "alırken" kazanıyorsun, iPhone ise satarken, iPhone asla yerel fiyatlandırma yapmaz bu sebeple değerini korur, ancak Samsung ise yerel fiyatlandırma yaparak alırken kazandırıyor satarken ise kazandığını geri alıyor, kısacası değerini koruma muhabbetine takılmanıza gerek yok.
Arkadaş konuyu çok güzel özetlemiş. Konuya da iPhone fan'ı çok kişi gelmemiş. Doğru karar tabi ki S23. Performans , Ekran , Kamera vs. birçok konuda iPhone 11 ve 13'ü tokatlayan bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı