iPhone 11'i nasıl şarj etmeliyim?

Yapacağınız şey belli %10 -20 arasında çok tutmayın telefonu bataryanın ömrü kısalır ve tam şarj etmeyin. Tam şarjda zararlı ama uzun yol veya çok kullanacaksanız o gün tam şarj edebilirsiniz.

Hava bizim eve doldu.

TR’de havayı anca böyle atıyoruz ya napcaz.
iPhone'um olduğunu nasıl belli ederim adlı çalışmama hoşgeldiniz arkadaşlar.
Aynen kanka özellikle dedim ki FilterKill gelsin yorum yazsın. Özellikle dedim ki benim FilterKill’e hava atmam lazım ya.
Bu arada arkadaşlar konuyu düzgün yorum atan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sabahtan akşama kadar eşek gibi çalışıp para biriktirip bu telefonu aldım. Bundan önce hala kullanmakta olduğum bir S5 vardı. Artık iPhone geçmeyi düşündüm ve bu telefonu aldım. 8 bin TL verdim evet ama çalışıp kendim aldım. Telefonun fiyatı Türkiye şartlarına göre çok yüksek ve bu telefonu 5-6 sene kullanmayı düşündüğüm için düzgün ve uzun ömürlü kullanmak istediğim için böyle bir konu açtım. Çünkü internette araştırma yaparken şarja şöyle takın, efendime söyleyeyim şöyle yapmayın şunu açın diye bir sürü ibareler okudum. Technopat Sosyal'inde bilgisine güvendiğim için buraya konu açma gereği duydum. Herhangi hava atma gibi bir gayem olmadı olmazda.
Bu arada siz kimsiniz ki size hava atacağım?

Son düzenleme:
TR’de havayı anca böyle atıyoruz ya napcaz.

Aynen kanka özellikle dedim ki filterkill gelsin yorum yazsın. Özellikle dedim ki benim filterkill’e hava atmam lazım ya.
Bu arada arkadaşlar konuyu düzgün yorum atan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Sabahtan akşama kadar eşek gibi çalışıp para biriktirip bu telefonu aldım. Bundan önce hala kullanmakta olduğum bir S5 vardı. Artık iPhone geçmeyi düşündüm ve bu telefonu aldım. 8 bin TL verdim evet ama çalışıp kendim aldım. Telefonun fiyatı Türkiye şartlarına göre çok yüksek ve bu telefonu 5-6 sene kullanmayı düşündüğüm için düzgün ve uzun ömürlü kullanmak istediğim için böyle bir konu açtım. Çünkü internette araştırma yaparken şarja şöyle takın, efendime söyleyeyim şöyle yapmayın şunu açın diye bir sürü ibareler okudum. Technopat Sosyal'inde bilgisine güvendiğim için buraya konu açma gereği duydum. Herhangi hava atma gibi bir gayem olmadı olmazda.
Bu arada siz kimsiniz ki size hava atacağım?

Boş tenekeye vurunca çıkan sesler iPhone başlıklarına geliyor doğaldır umursamayın.

Geri
Yukarı