iPhone 12 64 GB alınır mı?

Bütçe
30000
O fiyatlara Android almak istemiyorum.

Ona bütçe yetmiyor sınırda 12 bile aralarında kamera ve işlemci harici fark yok.

Sizin tercihiniz ama şu anki telefonunuz nedir? Ve S23 her turlu daha iyidir diye dusunuyorum. Sirf Android oldugu icin almamak biraz saçma olur. Ama iPhone delisi iseniz siz bilirsiniz tabii.

Arkadaşlar merhaba. iPhone 12 almayı düşünüyorum 64 GB olan 28bin 128 GB olan ise 32 bin TL 64 GB yeterli olur mu sizce? Yardımcı olursanız sevinirim.
S23 daha pahalı ancak sizce 3 yıllık bir cihaza 28 bin vermek size koymaz mı? 33 bin'e S23 256 GB var. Bütçe arttırıp buna bakın 12'yi poşet gibi ezer.

S23 daha pahalı ancak sizce 3 yıllık bir cihaza 28 bin vermek size koymaz mı? 33 Bin'e S23 256 GB var. Bütçe arttırıp buna bakın 12'yi poşet gibi ezer.

Tekli çekirdekte önde çokluda da yüzde 10.öyle ezip geçmiyor yani.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    22,7 KB · Görüntüleme: 39
Alınacaksa 13 alınmalı o kadar çıkılıyorsa. iPhone 12 SAR değeri olduğundan çok yüksek. S23 de bakılabilir.

8 bin TL fark var o parayı nasıl bulacağım çok zor yani tabii ki 13 daha mantıklı bir cihaz.

Galaxy s serisi gitmiyor mu?

Gidiyor mu bilmiyorum ama iOS daha stabil olduğu kesin S23 kötü cihaz değil ama iPhone düşünüyorum.

Geri
Yukarı